koncert

L.A. Trio i Ewa Żydołowicz | Koncert

koncert

L.A. Trio i Ewa Żydołowicz | Koncert

L.A. Trio i Ewa Żydołowicz | Koncert - Bilety na koncert

Wracamy z koncertami na Sali Wielkiej z udziałem publiczności – i to w niezwykłym stylu! W sobotni wieczór zgra dla Was L.A. Trio oraz charyzmatyczna toruńska wokalistka Ewa Żydołowicz. Przeniesiemy się w wyjątkowy klimat muzyczny – pełen barwnych dźwięków, zaskakujących aranżacji i… nostalgicznych wspomnień.

L.A. Trio w składzie: Bogdan Hołownia (fortepian) – muzyk ceniony w środowiskach jazzowych po obu stronach oceanu, Andrzej Bruner Gulczyński (kontrabas) – niegdyś basista legendarnej Nocnej Zmiany Bluesa oraz Józef Eliasz (perkusja) – jeden z czołowych polskich perkusistów jazzowych, znany świetnie toruńskiej publiczności. Ewa Żydołowicz – wokalistka jazzowo-bluesowa z Torunia, która muzykę czuje w sobie od urodzenia, a głos kształciła pod okiem najlepszych trenerów wokalnych w Polsce i za granicą. Dla Ewy najważniejsze w śpiewie są emocje, dzięki którym stara się przekazać wartość wykonywanego utworu.

Zapowiada się niezwykły wieczór pełen wzruszeń, wspomnień i niezapomnianych muzycznych emocji. Widzimy się z Wami już 27 lutego o godz. 19.00 do Sali Wielkiej Dworu Artusa.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje L.A. Trio i Ewa Żydołowicz | Koncert

Panowie z L.A. Trio jak zwykle zagrali na wysokim poziomie. Bardzo dobry pomysł z dodaniem przepięknego głosu pani Ewy. Fantastyczny wieczór.
Bardzo mile spędzony czas, uczta dla uszu i serca. Gorąco polecam koncerty artystów.
Wreszcie mogliśmy posłuchać muzyki "na żywo" - cudnie :) Bawiliśmy się świetnie, choć był jazz "nostalgiczny". Pan Bogdan Hołownia dowcipny, niezwykły :) Pozdrawiamy Muchy 2
Występ super. Poziom merytoryczny, kultura, poczucie humoru z najwyższej półki. Ale organizatorzy zupełnie zapomnieli, ze panuje koronawirus. Zbyt wiele osób na sali, brak odstępów - brak takiej możliwości, nie przestrzeganie żadnych zasad.
Bardzo fajny koncert! Ale organizacja słaba - w czasie pandemii sala pełna może 10 procent wolnych miejsc i dużo ludzi bez maseczek.
Koncert rewelacyjny❤️ Muzyka na żywo jest najlepszą szczepionką 😊

Polecane z kategorii koncert