koncert

LEBOWSKI

koncert

LEBOWSKI

LEBOWSKI - Bilety na koncert

Po siedmiu latach od znakomitego debiutu - albumu „Cinematic” - Lebowski powraca z koncertami promującymi wydawnictwo live: „Lebowski plays Lebowski”. Nowa produkcja to 10 utworów, 6 premier i znany z Listy Przebojów Trójki „Goodbye My Joy”. Zapraszamy na koncerty mistrzów instrumentalnego rocka.

LEBOWSKI – zespół, którego styl odbiorcy określają mianem “muzyki do nieistniejącego filmu” stanowiący mieszankę

art rocka, rocka progresywnego oraz muzyki filmowej.

Wydany w 2010 r. debiutancki album “Cinematic”, jest hołdem złożonym wybitnym postaciom polskiego kina - muzyką przeplataną oryginalnymi kwestiami, wyjętymi z pereł klasyki polskiego filmu oraz kinematografii światowej. Niezależnemu zespołowi udało się przebyć długą i imponującą drogę. „Cinematic” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem słuchaczy ambitnej muzyki rockowej w Polsce i na świecie, co zaznaczyło się znakomitym wynikiem sprzedaży płyty – ponad 7000 egzemplarzy w wersji CD oraz wyprzedany nakład limitowanej dwupłytowej wersji winylowej.

Album “Cinematic” doczekał się setek recenzji w ok. 30 krajach świata oraz licznych prezentacji i wywiadów radiowych. Zagościł w plebiscytach i rankingach płytowych w Polsce, Kanadzie, Finlandii, Włoszech i Brazylii. Tytułami “Polski Album Roku” oraz “Debiut Roku” docenili “Cinematic” czytelnicy miesięcznika “Metal Hammer” oraz słuchacze stacji “Radio Rock FM” (Włochy), “Pro-Radio” oraz “Megastacja Rock”. Podobnie gorąco i z uznaniem wypowiadali się dziennikarze, piszący o Lebowskim na łamach takich pism muzycznych, jak “Metal Hammer”, “Teraz Rock”, “Lizard”, “Nocturne” (Serbia), “Inferno” (Finlandia) i wielu innych.

W czerwcu 2017 ukazuje się koncertowe wydawnictwo “Lebowski plays Lebowski”, zawierajace aż 6 premierowych kompozycji, stanowiące zapis występu zespołu na Tennis Music Festival. Album spotyka się z ciepłym przyjęciem słuchaczy i recenzentów. METAL HAMMER przyznaje płycie 5 gwiazdek.

Do pracy nad nową płytą studyjną “Galactica”, której premiera planowana jest na marzec 2018, kwartet zaprosił legendę światowego jazzu, wybitnego niemieckiego trębacza – Markusa Stockhausena. Nagrany wspólnie singiel “Goodbye My Joy” przez 17 tygodni utrzymywał się na Liście Przebojów Programu III Polskiego Radia.

Mówiąc o sile i wdzięku muzyki projektu LEBOWSKI, wspomnieć trzeba również o koncertach zespołu. Znakomicie brzmiące i efektownie oprawione wizulanie, czynią spotkania z zespołem niezapomnianymi, zarówno w kameralnych warunkach klubowych jak i na dużych scenach, przed wielką publicznością. Doskonale sprawdziło się to na “International Rock Conspiracy” w Berlinie czy “Ino-Rock Festival” w Inowrocławiu, gdzie LEBOWSKI wystąpił u boku Brendana Perry (Dead Can Dance) oraz szwedzkiego Pain Of Salvation.

Strona www: http://www.lebowski.pl

Fanpage Facebook: www.facebook.com/lebowskipl

Kanał YouTube: www.youtube.com/user/lebowskipl

Sklep internetowy: www.cinematicmedia.pl/sklep/

  1. Lebowski feat. Markus Stockhausen - Goodbye My Joy - https://youtu.be/EmpYIQiYruk

  2. Lebowski - Mirage Avenue - https://youtu.be/Tn4sdAQyqhg

  3. Lebowski - Buongiorno - https://youtu.be/B5NwP7qpff8

  4. Lebowski - Mirador - https://youtu.be/GJ5jmOVgDjI

  5. Lebowski - Romeo & Juliet - https://youtu.be/g45fzhbR7SQ

  6. Lebowski - Encore - https://youtu.be/TKiX2Vyglds

  7. Lebowski - Oficjalne promo koncertowe - https://youtu.be/Z8YoG9bT3GU

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje LEBOWSKI

Muzyka dla wielbicieli gatunku! koncert był udany, brzmienie zespołu w pełni profesjonalne, muzycy dali z siebie wszystko. Fantastyczni ludzie, którzy czują muzykę i cieszą się,że ludzie chcą ich słuchać.
Bogdan 03.02.2018 19:30

Polecane z kategorii koncert