koncert

LECH JANERKA, TEN YEARS AFTER, THE STONES

koncert

LECH JANERKA, TEN YEARS AFTER, THE STONES

LECH JANERKA, TEN YEARS AFTER, THE STONES - Bilety na koncert

Festiwal wROCK for Freedom na zakończenie wakacji we Wrocławiu!

Tradycyjnie już ostatni weekend wakacji we Wrocławiu zarezerwowany jest na koncerty z cyklu „wROCK for Freedom – Legendy Rocka”, które odbywają się w zajezdni autobusowej przy ul. Grabiszyńskiej, bliskim sercu wrocławian miejscu, gdzie w sierpniu 1980 roku rodziła się dolnośląska Solidarność.

1 września w Centrum Historii Zajezdnia zagrają dobrze znani, nie tylko wrocławskiej publiczności, bracia Waglewscy, czyli FISZ EMADE TWORZYWO, tegoroczny laureat Fryderyków ORGANEK oraz święcący tryumfy na arenie międzynarodowej zespół RIVERSIDE.

Główną gwiazdą koncertu 2 września będzie legendarny brytyjski zespół bluesowy TEN YEARS AFTER, który swoją światową karierę rozpoczął na słynnym festiwalu Woodstock w 1969 roku.
Wystąpi również zespół THE STONES z Anglii, uważany za najlepszy na świecie band grający przeboje THE ROLLING STONES w oryginalnych aranżacjach z dbałością o stroje, instrumenty i brzmienie z epoki "gigantów rocka".
2 wrześnie zagra również rockowa legenda z Wrocławia - LECH JANERKA.

Rezerwujcie czas na zakończenie wakacji we Wrocławiu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje LECH JANERKA, TEN YEARS AFTER, THE STONES

super wystep.Artysci bardzo sie starali.Widzialem duzo ale byl to jeden z lepszych koncertow.
Koncert bardzo dobrze zorganizowany. Lech Janerka jest poza wszelka mozliwa ocena. To legenda i jedna z najwazniejszych postaci polskiej muzyki. Pan Leszek jest dalej w super formie. The Stones i Ten Years After dostarczyly swietnej zabawy. Miejsce koncertu super, ale podziwiam, jak sasiedztwo pobliskich domow znosza dochodzacy halas muzyczny. Nalezy im sie podziekowanie. Pozdrawiam fanow dobrej muzyki.
Artyści nie zawiedli!Koncerty bardzo dobre,zawodowe nagłośnienie i oświetlenie,na mój gust,wieża akustyka za wysoka i za szeroka,gdyby było więcej ludzi,polowa z nich nic by nie zobaczyła,dlatego zdecydowanie brakowało telebimów z boku sceny,w punktach gastronomicznych wszystko bardzo drogie kiełbaska z grilla z bułką 15 zł to przesada!10 zł nie wystarczyłoby?!Piwo 8 zl,wszędzie ...przypadek?
Lech Janerka w doskonałej formie świetny koncert, Ten Years After profesjonaliści pokoleniowe zmiany świetnie uzupełniają ten zespół. Natomiast The Stones hm z przerażeniem patrzyłem na tę nieudolną próbę naśladowania Jaggera i jego zespołu.Totalne nieporozumienie i "wpadka" organizatorów i stąd ogólna niska ocena całości

Polecane z kategorii koncert