koncert

LET'S BE BAD - Wieczór musicalowy

koncert

LET'S BE BAD - Wieczór musicalowy

LET'S BE BAD - Wieczór musicalowy - Bilety na koncert

LET’S BE BAD

Wieczór musicalowy

Świąteczne szaleństwo już wkrótce rozwinie się na dobre. Mariah Carey i WHAM pojawią się w każdej stacji radiowej, a Kevin znów zostanie sam w domu. My z kolei spróbujemy trochę zwolnić, więcej się uśmiechać i milej traktować tych, którzy nas otaczają - w końcu tylko do grzecznych dzieci przyjdzie Gwiazdka. Oby tylko nie nagrzeszyć! Co jednak, gdy małe grzeszki zaczną nas kusić? Zostawcie to nam - nabroimy za Was! Grudniowy koncert z cyklu Wieczór Musicalowy będzie prawdziwą paradą chuliganów, łobuzów, huncwotów i innych łotrów spod ciemnej gwiazdy. Tematem przewodnim naszego ostatniego spotkania w tym roku będą bowiem czarne charaktery. Nie możemy obiecać, że nikomu nic się nie stanie, ale pamiętajcie - to musical, tych postaci nie da się nie lubić. Słodycz przedświątecznych tygodni przełamią koncertowo Maria Tyszkiewicz, Katarzyna Walczak, Maciej Pawlak i Jakub Wocial z towarzyszeniem instrumentalistów. Usłyszą Państwo utwory m.in. z musicali Dreamgirls, Shrek, SMASH, Mała Syrenka czy Sweeney Todd.

WYKONAWCY:

Katarzyna Walczak /wokal/

Maria Tyszkiewicz /wokal/

Jakub Wocial /wokal/

Maciej Pawlak /wokal/

z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego

Katarzyna Walczak - aktorka musicalowa od jedenastu lat stale związana ze sceną Teatru Roma w Warszawie, gdzie debiutowała rolą Magdy w Tańcu Wampirów Romana Polańskiego. Kolejne wyzwania pod skrzydłami Wojciecha Kępczyńskiego to Madame Giry w Upiorze w Operze, Fantine w Les Miserables i ekscentryczna Dora Bailey w Deszczowej Piosence. Współpracowała z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie będąc słuchaczką Studium Wokalno- Aktorskiego, a następnie aktorką tego teatru występowała w takich spektaklach jak Chicago, Hair, Jesus Christ Superstar, 12 ławek czy Pinokio. Jej rolą dyplomową była Mimi z musicalu Rent, do którego wróciła zaproszona przez Operę na Zamku w Szczecinie jako odtwórczyni postaci Maureen. W Sweeney Todd granym w Teatrze Rozrywki w Chorzowie zagrała Lucy Baker. Solistka koncertów wystawianych m.in. w Operze i Filharmonii Podlaskiej, Teatrze Polskim czy Teatrze Komedia w Warszawie. W 2011 roku na Konkursie Piosenki Eurowizji wspomagała wokalnie reprezentację San Marino. Obecnie można ją zobaczyć w spektaklu Mamma Mia w Teatrze Roma w Warszawie.

Maria Tyszkiewicz - od najmłodszych lat śpiewa i tańczy. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. W wieku 3-5 lat występowała w Domowym Przedszkolu w TVP1. Jej przygoda z Teatrem Studio Buffo rozpoczęła się od przypadkowego występu na obozie taneczno-aktorskim w 2007 roku. Bierze udział we wszystkich spektaklach Teatru Studio Buffo. Gra główna rolę w musicalu Romeo i Julia. Związana była także z takimi programami telewizyjnymi jak: Przebojowa Noc, Złota Sobota, Jaka To Melodia. Ukończyła Akademię Filmu i Telewizji na wydziale montażu filmowego. Uczestniczka 6 edycji programu telewizyjnego Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jakub Wocial - wokalista, aktor musicalowy, reżyser. Jako Kierownik Sceny Muzycznej Teatru Rampa, jej twórca i organizator, zrealizował spektakle Rapsodia z Demonem, Jesus Christ Superstar oraz Rent. We wszystkich oszałamia widownię swoim talentem wokalnym. Na scenie zawodowej zadebiutował w 2005 roku w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma, wcielając się w postać Herberta z musicalu Taniec Wampirów Romana Polańskiego. Do roku 2011 występował w niemieckiej wersji tego spektaklu w Theater des Westens w Berlinie, w Metronom Theater w Oberhausen oraz w spektaklu Rebecca w Palladium Theater w Stuttgarcie. Występował również w Operze i Filharmonii Podlaskiej w musicalu Upiór w Operze. W 2014 r. wyreżyserował na scenie Teatru Muzycznego w Katowicach musical Prześliczna Wiolonczelistka oparty na muzyce zespołu Skaldowie. Jest twórcą cyklu koncertów musicalowych Broadway Street - the Show, MusicaLove oraz najnowszego, świetnie ocenionego przez krytykę i gorąco przyjętego przez widownię - Broadway Exclusive.

Maciej Pawlak - aktor i wokalista musicalowy. Debiutował w 2008 roku tytułową rolą w musicalu Pinokio w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Na scenie GTM występował jako Rolf Gruber w Dźwiękach Muzyki, Lucas Beineke w Rodzinie Addamsów, Lizander w spektaklu tanecznym I Have a Dream oraz w spektaklach Hair, High School Musical, Tarzan, Footloose, The Beatles and Queen i Kot w butach. Jako solista często pojawiał się na scenie tego teatru w koncertach i widowiskach (m. in. Wampiry i Upiory, Karnawał latynoamerykański, Kiedy się miłość taka zdarzy, Oscarowe przeboje muzyki filmowej). Współpracuje z teatrami muzycznymi w kraju. W Teatrze Rozrywki grał główną rolę Maxa Pollacka w musicalu Our House, w Krakowskim Teatrze Variété kreuje rolę Emmetta Forresta - partnera tytułowej Legalnej Blondynki, a w Teatrze Rampa w Warszawie można go zobaczyć w Rapsodii z Demonem z muzyką zespołu Queen oraz w rock-operze Jesus Christ Superstar w roli Piotra. Gościnnie wystąpił z Teatrem A w dwóch megawidowiskach: Exodus (rola Szemy) oraz Jonasz (jako Król Niniwy). Koncertuje z orkiestrami i w kameralnych składach z repertuarem musicalowym oraz filmowym. Jest także saksofonistą, co chętnie wykorzystywane jest w produkcjach teatralnych i koncertach.

Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury

Koordynator: Piotr Mazur (MIK), p.mazur@mik.waw.pl, 22 586 42 35.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje LET'S BE BAD - Wieczór musicalowy

Jestem przeszczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu. Bez spiny na luzie, trochę śmiechu, dużo zachwytu, cudowni, zdolni, młodzi ludzie nic dodac nic ująć - REWELACJA. Jest jedna wada - czas za szybko płynie:(

Polecane z kategorii koncert