koncert

LOVE MESSAGE FESTIVAL - ŁEBA

koncert

LOVE MESSAGE FESTIVAL - ŁEBA

LOVE MESSAGE FESTIVAL - ŁEBA - Bilety na koncert

6 sierpnia 2016 roku w Łebie odbędzie się wielkie wydarzenie muzyczne. Grupa Events Management wraz z Gminą Miejską Łeba organizują wielki Festiwal w klimacie lat 90'tych pn. "Love Message Festival". Pod tą marką odbędzie się kilka dużych imprez nie tylko w Polsce ale także zagranicą. Będzie to impreza masowa, płatna, nastawiona na ponad 10 tyś uczestników. Festiwal będzie trwał ponad 6 godzin. Tego dnia na scenie, która powstanie na placu przy Szkole Podstawowej w Łebie, na żywo wystąpi szesciu znanych wykonawców zagranicznych z tamtych lat. Na chwilę obecną znamy 5 z szesciu wykonawców tego festiwalu, a są to m.in.: Mr President, znany z takich hitów jak "Coco Jambo", zespół Loona "Bailando", Nana "Lonely", Masterboy ''Mister Feeling'' czy Fun Factory "I Wanna Be With U". Głównym punktem Festiwalu będzie wspólne wykonanie przez wykonawców słynnego hitu z lat 90' pn. ''Love Message''.
Patronat Ogólnopolski objęło Radio VOX FM.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje LOVE MESSAGE FESTIVAL - ŁEBA

Fajna impreza, dobre występy gwiazd. Powrót wspomnień z lat młodości :-)
littledick 21.08.2016 16:11
SUPER,TYLKO PROWADZACY ZA DUZO GADALI CZESTO BEZ SENSU
Fajne zespoły, słaba gastronomia i kiepskie miejsce [plac] na tak deszczową pogodę
Generalnie ok. Pogoda była dramatyczna (deszcz) jednak organizatorzy stanęli na wysokości zadania.
paulalewa1 08.08.2016 07:30
TRAGEDIA
Występ wykonawców super, dali z siebie naprawdę dużo, zachęcali do super zabawy dla nich ocena 6+. Mały minus dla organizatorów imprezy. Cały występ odbywał się na boisku (Orliku )gdzie na nie szczęście podczas większości koncertu padał deszcz co spowodowało, że wszędzie było jedno wielkie błoto. Organizatorzy też nie pomyśleli, aby w pobliżu postawić budkę, gdzie można by było kupić płaszcze przeciw deszczowe, parasole itp., dopiero w połowie imprezy, ktoś o tym pomyślał, ale większość ludzi już była mokra. Na szczęście wykonawcy tak zabawiali publiczność, że nie myślało się o tym, że jest zimno, mokro i błotnisto. Jeszcze raz dla wszystkich wykonawców wielkie brawa, byli super !!!
Monika 07.08.2016 18:08
Muzyka-artyści ok nawet super wręcz...ale ,żeby na takim klepisku robić koncerty???...może jakiś polbruk położyć hmmm? katastrofa amatorstwo ...dla organizatorów mniej niż zero...prowadzący też do dupy....dla Artystów ekstra...dla organizacji tragedia...wstyd!!!

Polecane z kategorii koncert