koncert

LOVE SONGS AGA ZARYAN

koncert

LOVE SONGS AGA ZARYAN

LOVE SONGS AGA ZARYAN - Bilety na koncert

Nastrojowy program pierwszej damy polskiego jazzu, złożony z ponadczasowych piosenek miłosnych. To podróż̇ poprzez standardy komponowane w okresie złotej ery jazzu, bossa novy oraz jazzowe interpretacje polskich evergreenów. Bohaterkami programu są takie postacie jak Agnieszka Osiecka, Kalina Jędrusik, Nina Simone czy Billie Holiday. Nie zabraknie również najpopularniejszych utworów wykonywanych przez Agę Zaryan. Jednak wspólny mianownik koncertu to miłość. Nie tylko dla fanów jazzu. Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje LOVE SONGS AGA ZARYAN

Cudowny koncert. Prawdziwa uczta w kameralnej atmosferze. Wykonanie "Suzanne" Leonarda Cohen'a cudne nie do opisania, Dziekuje!!!
Aga Zaryan na swoim wysokim poziomie artystycznym, wspierana przez świetnego pianistę. Zawiodłam się jednak treścią koncertu tj. wyborem piosenek . Spodziewałam się światowych hitów o tematyce miłosnej w dzezowej aranżacji. Tymczasem wokalistka wybrała piosenki mało znane i mało energetyczne. Żałuję straconej szansy na to żeby mój syn usłyszał światowe standardy w dobrym wykonaniu.

Polecane z kategorii koncert