koncert

Łydka Grubasa

koncert

Łydka Grubasa

Łydka Grubasa - Bilety na koncert

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo to bieżąca publicystyka ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst. Mieszanka ta gwarantuje mnóstwo gitarowej energii, bardzo pozytywną aurę płynącą ze sceny oraz dawkę śmiechu połączoną z refleksją.
Grupa powstała w 2002 roku i ma na koncie cztery studyjne wydawnictwa - “Bąż Woa”, “Perpetuum Debile”, “O-dur C-ból” oraz „Socjalibacja”. Płyta „O-dur C-ból”, nagrana w białostockim Hertz Studio, stanowiła przełomowy moment w historii Łydki, gwarantując grupie liczną rzeszę fanów, dziesiątki koncertów rocznie oraz setki tysięcy odtworzeń w serwisach streamingowych. Utwór „Rapapara” został odtworzony w serwisie YouTube kilkadziesiąt milionów razy!
W 2011 i 2018 roku Łydka wystąpiła na festiwalu Pol'and'Rock. W roku 2019 po bardzo zaciętej walce otrzymała nagrodę Złotego Bączka, gwarantującą występ na Dużej Scenie P’n’R 2019. Występ podczas koncertu na festiwalu przyciągnął kilkusettysięczną publiczność. Obecnie Łydka Grubasa promuje nadal swój czwarty studyjny album. „Socjalibacja” to 11 kompozycji połączonych tematyką poświęconą współczesnym mediom społecznościowym. Zwłaszcza temu, jak sprawnie połykają nasze dusze i umysły.
Sprawdźcie już teraz, co solidnie młócąca i dosadnie śpiewająca kapela rockowa ma do powiedzenia o ludziach zakopanych po uszy w „internetach”.
Rok 2020 dał się wszystkim mocno we znaki ze względu na brak koncertów i możliwości promowania nowego materiału. Łydka Grubasa nie spoczęła jednak na laurach i zaliczyła bardzo pracowity rok nagrywając na początku pandemii utwór „R jak rozlewam” a następnie rejestrując sześć starych kompozycji w wersji akustycznej. W nowy rok 2021 kapela wchodzi z przytupem zapowiadając nowe utwory singlowe m.in. komentujący nową „nienormalność” kawałek pod tytułem „Pinokio” - premiera 12.03.2021.
Jak podkreślają sami członkowie zespołu, Łydka zawsze stara się grać i brzmieć jak najlepiej. Priorytetem jest też wzajemny szacunek oraz więź z Publicznością wyrażone tak, aby na ich koncercie każdy mógł poczuć się jego częścią i pełnym uczestnikiem. Bez barier, murów – po prostu rock’and’rollowo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Łydka Grubasa

Rewelacyjne
Maverick 14.12.2021 00:19
Mega koncert
Daras 07.12.2021 19:37
Było superrrr
kjawi 06.12.2021 20:41
Świetna ekipa!
Jott 06.12.2021 20:19
świetny koncert !
Ewa 06.12.2021 09:27
było super
Zespół śpiewa na żywo tak samo albo lepiej niż w teledyskach, a do tego super kontakt z publicznością. Zaje..........fajnie.
Rewelacja! Świetna muzyka, rewelacyjni ludzie, najlepsze miejsce!
Rewelacja. W Bogarcie zawsze są zajebiste koncerty.
Było mega *.*
Było mega !
Było super......
Koncert wspanialy! Jak zwykle Łydka dała rockowego czadu. Uwielbiam ich za emocje, pasję z jaką grają i dystans do siebie.
Super koncert! Polecam wszystkim, kto nie był na Łydce grubasa to musi iść i porzadnie się wyszaleć! 😀
Bardzo dobry koncert, pełen pozytywnej energii:)\m/
Rewelacyjny klimat. Łydka dała siebie mnóstwo energii. Świetne występy
Było super, widać, że chłopaki świetnie się bawią tym co robią. Chetnie wybiorę się na ich koncert jeszcze raz
julek 15.04.2019 00:45
Super impreza
osito 13.04.2019 13:17
Bawiłem się rewelacyjnie😊
Zajebisty koncert!! Chłopacy tak dalej. Dzięki za wspolne zdjęcie
nikita 27.09.2017 23:16

Polecane z kategorii koncert