koncert

Łydka Grubasa

koncert

Łydka Grubasa

Łydka Grubasa - Bilety na koncert

Po spektakularnym sukcesie na Pol'and'Rock Festival 2018, gdzie zespół wystąpił przed ponad pięćdziesięciotysięczną publicznością, Łydka Grubasa ogłasza ostatni akord trasy O-Tour C-Ból. Będzie to kontynuacja promocji płyty „O-dur C-ból”, nagranej w ubiegłym roku w Hertz Studio. Mieszanka rocka, metalu i bardzo wielu innych, nierzadko zaskakujących gatunków muzycznych zabrzmi w miastach od Szczecina po Rzeszów i od Zielonej Góry po Białystok.

„Woods...., przepraszam, Pol'and'Rock dał nam niesamowitego kopa” – mówi wokalista Hipis. „Po takim przyjęciu i tak grubej frekwencji nie pozostaje nam nic innego, jak jechać do Was po to, by zagrać jak najlepiej i zapewnić Wam masę radości i Rock and Rolla. Mobilizacja będzie absolutna, szykują się wyśmienite, pozytywnie zakręcone koncerty”.

Oprócz utworów z ostatniej, trzeciej płyty, nie zabraknie ulubionych kawałków z poprzednich albumów - „Bąż Woa” i „Perpetuum Debile”. Łydka to jednak nie tylko żart, ale i puenta tekstowa, obśmiewająca paradoksy dnia codziennego – więc fani ostrego grania z przymrużeniem oka, ale i ze zdolnością do refleksji powinni czuć się wniebowzięci.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Było super, widać, że chłopaki świetnie się bawią tym co robią. Chetnie wybiorę się na ich koncert jeszcze raz
julek 15.04.2019 00:45
Super impreza
osito 13.04.2019 13:17
Bawiłem się rewelacyjnie😊
Zajebisty koncert!! Chłopacy tak dalej. Dzięki za wspolne zdjęcie
nikita 27.09.2017 23:16

Polecane