Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

koncert

Laboratorium Pieśni - Koncert Muzyki Świata

koncert

Laboratorium Pieśni - Koncert Muzyki Świata

Laboratorium Pieśni - Koncert Muzyki Świata - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Laboratorium Pieśni – premiera płyty HÉ OYÁTE

Jest taka pieśń, która zawsze na Ciebie czeka. Przypomina o tym, co najprostsze. Otwórz serce, poszerz zrozumienie, otwórz się na prapamięć tego, kim naprawdę jesteś. Z okazji narodzin najnowszej płyty Laboratorium Pieśni “Hé oyáte” zapraszamy na koncerty celebrujące muzykę Świata i Kosmosu.

W styczniu 2023 roku Laboratorium pieśni zaplanowało premierę nowej płyty zatytułowanej „Hé oyáte”. Jest to płyta wypełniona tradycyjnymi pieśniami różnych kultur, jak również autorskich, intuicyjnych kompozycji o wyśnionych słowach, melodiach i opowieściach.

Laboratorium Pieśni to kobiecy zespół pieśniarek, który powstał w 2013 roku. Grupa śpiewa i aranżuje tradycyjne pieśni polifoniczne z całego świata. Pieśni wykonują zarówno a capella, jak również przy akompaniamencie bębnów szamańskich i innych etnicznych instrumentów. Występy pieśniarek wnoszą w tradycyjne pieśni nową jakość i tworzą przestrzeń improwizacji głosowych -często intuicyjnych, dzikich ikobiecych.
Jesteś pieśnią, a pieśń jest Tobą. Weź głęboki oddech i uwolnij ją. Stań się dziką rzeką, która wypełni Twoje życie po brzegi, zabierając Cię do źródła. Ta pieśń jest Twoim życiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Laboratorium Pieśni - Koncert Muzyki Świata

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert