koncert

Ladies' Jazz Festival 2016

koncert

Ladies' Jazz Festival 2016

Ladies' Jazz Festival 2016 - Bilety na koncert

Jedyny w Europie Festiwal Kobiet Jazzu i najgęściej obsadzone nagrodami Grammy miejsce we wszechświecie!

Jazz, smooth jazz, bossa nova, piosenka francuska i każdy rodzaj dobrej muzyki. Ladies' Jazz Festival po raz jedenasty, 8-25 lipca 2016 r., Gdynia Teatr Muzyczny, Infobox i gościnnie Filharmonia Kaszubska Wejherowo

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ladies' Jazz Festival 2016

Znakomity zespół; znakomity występ - świetny pomysł zaśpiewania z Urszulą Dudziak! Uczta dla melomana! Więcej takich koncertów w Trójmieście :)
Organizacja , program , wykonawcy , program wszystko na najwyzszym poziomie . Supeeeeeeeeeeeeeerrrrr!!!!
Super przezycia, wspomnienie lat szkolnych wteda sluchalismy takiego Jazzu. Dziekujemy POZDRAWIAMY
Koncert bardzo mi się podobał. Było jak na urodzinach. Pełna witalności Pani Carmen Moreno i świetne prowadzenie oraz jazz w wykonaniu Jej wnuczki. Miłym zaskoczeniem był dla mnie występ Maćka Zakościelnego. Był to bardzo udany wieczór.
Fantastyczne urodziny Pani Carmen Moreno, rodzinne spotkanie w szerokim gronie. Brawa dla organizatorów, p.Ani za prowadzenie, Muzyków, a szczególnie dla Macieja za brawurowe skrzypce oraz Pani Prezydent Gdyni za ciepłe słowa dla znakomitej Jubilatki.
Ciekawy koncert. Trochę przegadany.
Byłam na koncercie Rumer. Wspaniały koncert. Wokalistka nie zawiodła w żadnej mierze. Przepiękny głos, wrażliwość muzyczna i super utwory.Po koncercie Rumer podpisywała płyty i można było sobie zrobic z Nią foto. Ja akurat z tego ostatniego nie skorzystałam ale inni i owszem i nie było żadnego problemu. Piosenkarka b. miła, uśmiechnieta. Wieczór udany w 100%!
Rewelacyjna grupa PAris Combo! żywa, różnorodny w repertuar, wspaniały kontakt z publicznością:)koncert po prostu świetny!

Polecane z kategorii koncert