koncert

Ladies' Jazz Festival 2017 - Wendy Lands

koncert

Ladies' Jazz Festival 2017 - Wendy Lands

Ladies' Jazz Festival 2017 - Wendy Lands - Bilety na koncert

WENDY LANDS, KANADYJSKA DIVA, ZNAKOMITA WYKONAWCZYNI PRZEBOJÓW WŁADYSŁAWA SZPILMANA PO RAZ PIERWSZY W POLSCE
LADIES' JAZZ FESTIVAL 2017
27 SIERPNIA 2017, TEATR MUZYCZNY GDYNIA

Wendy Land zasłynęła występami w kanadyjskiej produkcji musicalu Nędznicy, była dwukrotnie nominowana do nagrody dla najlepszego artysty i za przebój Radia Kanadyjskiego. Rozpoczęła swą artystyczną drogę od fascynacji twórczością Carol King, Keitha Jarretta, Stevie Wondera, Cheta Bakera i Billie Holliday. Zainteresowania muzyczne i sposób interpretacji stawiają artystkę w tym samym szeregu co Norah Jones czy najsławniejsze wykonawczynie utworów Bacharacha. Śpiewa jazz i piękny melodyjny pop.
Wendy Lands jest znana w Polsce przede wszystkim jako fantastyczna wykonawczyni niezapomnianych piosenek Władysława Szpilmana. Na naszym rynku płytę tę wydało w zeszłym roku Polskie Radio. Wydawnictwo zawiera między innymi takie utwory jak „Deszcz” (Someday We Will Love Again) z repertuaru Reny Rolskiej czy „Tak mało Cię znam” (Dancing With Antonio) z repertuaru Sławy Przybylskiej’, „Cicha noc” (My Memories Of You) i „Ja jestem Twoja” (Hold Me A Moment) wykonywane przez Irenę Santor oraz „Nie wierzę piosence” (Prisoners Of Evening) śpiewaną przez Hannę Skarżankę.
Po raz pierwszy w Polsce będziemy mogli spotkać się i ocenić tej uznawanej za jedną z ważniejszych artystek w Ameryce na koncercie kończącym tegoroczną edycję Ladies’ Jazz Festival, 27 sierpnia o g. 20:00 w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ladies' Jazz Festival 2017 - Wendy Lands

Fantastyczny występ!!!
Występ klubowy, a nie na dużą scenę. Wykonie przez muzyków profesjonalne, ale ducha brak.

Polecane z kategorii koncert