koncert

Ladies' Jazz Festival 2018 - Melody Gardot

koncert

Ladies' Jazz Festival 2018 - Melody Gardot

Ladies' Jazz Festival 2018 - Melody Gardot - Bilety na koncert

Jej imię wręcz wymusza najwyższy kunszt wykonawczy i artystka każdym nagraniem i koncertem potwierdza tę prawidłowość: Melody Gardot to pierwsza gwiazda planowanego na lato Ladies’ Jazz Festival 2018 w Gdyni!

Artystka ma na swym koncie cztery wspaniałe płyty: "Worrisome Heart", balladowe preludium do oszałamiającej kariery; "My One and Only Thrill" - wysmakowaną zaaranżowaną na orkiestrę przez genialnego Vince'a Mendozę, multikulturową "The Absence", o której czyta się tylko peany i fenomenalny, przesiąknięty najprawdziwszym bluesem znad Missisipi, magicznie mroczny „Currency of Man”.

Cały świat zna opowieść o Jej nadwrażliwości na dźwięk, powstałej po wypadku, jakiemu uległa w 2003r. potrącona przez samochód. To stąd wziął się jej wizerunek: ciemne okulary, nieodłączna laska. W tym poniektórzy upatrują źródła jej geniuszu i perfekcji muzycznej. Bez względu na to skąd bierze się jej talent, jest wielki! A po babci – Polce odziedziczyła niezwykłą umiejętność szpetnego zaklęcia i miłość do polskiej kuchni, dzięki czemu prócz tego, że bogini, to absolutnie nasza i swojska!

Muzyka towarzyszyła jej zawsze: od 9 roku życia gra na fortepianie, a jako 16latka zaczęła koncertować, początkowo w barach muzycznych Filadelfii, a teraz w najważniejszych salach koncertowych świata. Gdziekolwiek by jednak nie gościła, jej występy to niezapomniane przeżycie na granicy misterium. Wspaniały głos o anielskiej barwie, cudowny talent kompozytorski i niezwykła charyzma sprawiają, że Melody Gardot to jedna z najważniejszych artystek naszych czasów stawiana niejednokrotnie na szczycie tych, którzy komponują i śpiewają wyrafinowaną współczesną piosenkę pełną jazzu, bluesa, emocji.
Melody Gardot wystąpi w ramach Ladies’ Jazz Festival 2018 w Gdyni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ladies' Jazz Festival 2018 - Melody Gardot

Najpiękniejszy koncert na jakim byłam.
cudowny glos. na żywo brzmi niesamowicie. mogłabym jej słuchać godzinami. szkoda tylko, że taka smutna
bass 30.07.2018 14:47
Podziwiam od 2-3 lat niesamowity głos p. Melody. Znam tylko kilka artystek , które mają dar śpiewania z taką wielką lekkością , jakby robiły to bez żadnego wysiłku. To rzadko spotykana cecha, ale z tym trzeba się urodzić i potem jeszcze ciężko pracować, by był taki efekt. Koncert wspaniały , świetnie zorganizowany, p. Melody w świetnej formie. To wielki talent, tylko podziwiać, można się zasłuchać.
Krzysiek 30.07.2018 09:52
REWELACYJNY KONCERTME, MELODY to NADZWYCZAJNA ARTYSTKA pod Każdym Względem. Od czsu koncertu PARTICI BARBER żaden nie zrobił na mie takiego wrażenia!!!
Niezwykły koncert, absolutnie magiczna Melody Gardot
Magda 28.07.2018 12:56
Super koncert!!!. Troszkę gorzej z organizacją:(
Troll 28.07.2018 11:26

Polecane z kategorii koncert