koncert

Ladies' Jazz Festival 2018 - Melody Gardot

koncert

Ladies' Jazz Festival 2018 - Melody Gardot

Ladies' Jazz Festival 2018 - Melody Gardot - Bilety na koncert

Jej imię wręcz wymusza najwyższy kunszt wykonawczy i artystka każdym nagraniem i koncertem potwierdza tę prawidłowość: Melody Gardot to pierwsza gwiazda planowanego na lato Ladies’ Jazz Festival 2018 w Gdyni!

Artystka ma na swym koncie cztery wspaniałe płyty: "Worrisome Heart", balladowe preludium do oszałamiającej kariery; "My One and Only Thrill" - wysmakowaną zaaranżowaną na orkiestrę przez genialnego Vince'a Mendozę, multikulturową "The Absence", o której czyta się tylko peany i fenomenalny, przesiąknięty najprawdziwszym bluesem znad Missisipi, magicznie mroczny „Currency of Man”.

Cały świat zna opowieść o Jej nadwrażliwości na dźwięk, powstałej po wypadku, jakiemu uległa w 2003r. potrącona przez samochód. To stąd wziął się jej wizerunek: ciemne okulary, nieodłączna laska. W tym poniektórzy upatrują źródła jej geniuszu i perfekcji muzycznej. Bez względu na to skąd bierze się jej talent, jest wielki! A po babci – Polce odziedziczyła niezwykłą umiejętność szpetnego zaklęcia i miłość do polskiej kuchni, dzięki czemu prócz tego, że bogini, to absolutnie nasza i swojska!

Muzyka towarzyszyła jej zawsze: od 9 roku życia gra na fortepianie, a jako 16latka zaczęła koncertować, początkowo w barach muzycznych Filadelfii, a teraz w najważniejszych salach koncertowych świata. Gdziekolwiek by jednak nie gościła, jej występy to niezapomniane przeżycie na granicy misterium. Wspaniały głos o anielskiej barwie, cudowny talent kompozytorski i niezwykła charyzma sprawiają, że Melody Gardot to jedna z najważniejszych artystek naszych czasów stawiana niejednokrotnie na szczycie tych, którzy komponują i śpiewają wyrafinowaną współczesną piosenkę pełną jazzu, bluesa, emocji.
Melody Gardot wystąpi w ramach Ladies’ Jazz Festival 2018 w Gdyni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Najpiękniejszy koncert na jakim byłam.
cudowny glos. na żywo brzmi niesamowicie. mogłabym jej słuchać godzinami. szkoda tylko, że taka smutna
bass 30.07.2018 14:47
Podziwiam od 2-3 lat niesamowity głos p. Melody. Znam tylko kilka artystek , które mają dar śpiewania z taką wielką lekkością , jakby robiły to bez żadnego wysiłku. To rzadko spotykana cecha, ale z tym trzeba się urodzić i potem jeszcze ciężko pracować, by był taki efekt. Koncert wspaniały , świetnie zorganizowany, p. Melody w świetnej formie. To wielki talent, tylko podziwiać, można się zasłuchać.
Krzysiek 30.07.2018 09:52
REWELACYJNY KONCERTME, MELODY to NADZWYCZAJNA ARTYSTKA pod Każdym Względem. Od czsu koncertu PARTICI BARBER żaden nie zrobił na mie takiego wrażenia!!!
Niezwykły koncert, absolutnie magiczna Melody Gardot
Magda 28.07.2018 12:56
Super koncert!!!. Troszkę gorzej z organizacją:(
Troll 28.07.2018 11:26

Polecane