koncert

Ladies' Jazz Festival prezentuje: ZAZ

koncert

Ladies' Jazz Festival prezentuje: ZAZ

Ladies' Jazz Festival prezentuje: ZAZ - Bilety na koncert

"ZAZ może zaśpiewać wszystko i zawsze porusza najczulsze struny w duszy. Dojdzie tak daleko jak tylko sobie zamarzy. Już osiągnęła ogromnie dużo. Jest pierwszą od lat francuską piosenkarką, która zrobiła tak wielką międzynarodową karierę". Nie szczędzi komplementów młodej koleżance sam Charles Aznavour

10 listopada 2014 ukazała się nowa płytą ZAZ. Krążek nosi tytuł "Paris". Na albumie znajdują się między innymi duety ZAZ z wielkim Charlesem Aznavourem i gwiazdą zeszłorocznego Ladies' Jazz Festival Nikki Yanofsky. W studiu wspomógł artystkę legendarny producent Quincy Jones (współpracujący na stałe z Nikki Yanofsky).

Amerykanin jest pod wielkim wrażeniem głosu Francuzki, czemu niejednokrotnie dał wyraz. "Ona ma prawdziwie bluesowy głos" - mówił Quincy. Piosenki na "Paris" ZAZ nagrała z towarzyszeniem big bandu. "Czuć energię każdego muzyka. Wprost nie da się usiedzieć" - zapewnia piosenkarka. Płyta to mieszanka jazzu, folku, francuskiej chanson, tanga. Zawiera w większości interpretacje utworów poświęconych stolicy Francji (m.in. Charlesa Trenet, Léo Férré'a).

Artystka jest niezwykle popularna w naszym kraju. Jej pierwsza płyta pokryła się podwójną platyną, druga sprzedała się na całym świecie w nakładzie 1,5 miliona egzemplarzy, a w Polsce zyskała tytuł złotej. Podobnie jest z jej trzecim krążkiem "Paris" - już teraz lśni złotem, a to przecież dopiero pierwsze miesiące jego sprzedaży. Co będzie po trasie Ladies' Jazz Festival Prezentuje?

Trzy koncerty, na których ZAZ z zespołem po raz pierwszy prezentujące swój najnowszy album w Polsce na żywo! Do tego oczywiście przeboje z poprzednich płyt! Gorąco zapraszamy: Ladies' Jazz Festival po raz drugi w tym samym roku? Na dziesięciolecie można, nieprawdaż?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Ladies' Jazz Festival prezentuje: ZAZ

Dobry koncert, muzyka i efekty na medal.
Koncert był wspaniały! Wokalistka prezentuje bardzo wysoki poziom, jest spontaniczna i żywiołowa, a przy tym naturalna, a to już rzadkość. Scenografia-obrazy,filmy w tle, światło i efekty-przepiękne!
Genialny koncert
Lukasz 01.12.2015 14:22
Fantastyczny występ!
Koncert rewelacyjny. Bardzo dobre nagłośnienie i oprawa wizualna. Jedyny minus to opóźnienie 45 minut, uciazliwe zwlaszcza przy braku miejsc siedzacych.
dorky 30.11.2015 11:05
Wspaniały koncert
Bardzo dobry koncert!
Był to jeden z najlepszych koncertów, na jakich była, a bywam dużo. ZAZ to wulkan dzikiej energii. Cały koncert był utrzymany w konwencji filmu noir wraz z napisami początkowymi i końcowymi. Dwugodzinna uczta dla miłośników jazzu i nie tylko. Jedyny minus - brak bisów.
Dorota 27.11.2015 12:09
Piękna, młoda, utalentowana, bawi się muzyką - po prostu ZAZ
Kantek 27.11.2015 09:42
Świetny spektakl.
Rewelacyjny koncert pod kazdym wzgledem. Bez wahania polecilabym wszystkim. Z ochota wzielabym udzial w tym wydarzeniu jeszcze raz. Spiew, muzycy, dekoracja, iluminacje swietlne - Wszystko tworzylo doskonala, harmonijna calosc. Pelen profesjonalizm.
idka1973 26.11.2015 18:41
Koncert znakomity.
Agnieszka 26.11.2015 14:48
Rewelacja, ZAZ zrobiła naprawdę niezły show.
slawekplh 26.11.2015 12:13
Wspaniały koncert! ZAZ jak zwykle żywiołowa i rewelacyjna! Pomysłowa scenografia!
Jaror 26.11.2015 11:16
Od strony artystycznej występ był na najwyższym poziomie. Oby wszystkie koncerty, w których biorę udział, były tak doskonale przygotowane i wykonane. Drobne uwagi uwagi mam tutaj jedynie do nagłośnienia. Dół pasma (szczególnie stopa i gitara basowa) były bardzo nieczytelne i bardziej dało się je odczuć niż usłyszeć. Wyższy środek pasma był natomiast nieco zbyt agresywny, co momentami dawało nieprzyjemny efekt 'kłucia w uszy'. Być może była to tylko kwestia akustyki sali (hala sportowa a nie odpowiednia sala koncertowa). Nie zakłócało to jakoś szczególnie odbioru koncertu, ale jednak zauważalnie obniżało komfort odsłuchu.
Koncert na najwyższym poziomie -doskonały. całość psuły bardzo ciasno rozstawione krzesełka na płycie -
Najlepszy koncert na jakim byliśmy w życiu! ZAZ i jej muzycy dali z siebie wszystko E
emi460 26.11.2015 08:42
Niestety na wydarzeniu nie byłam
Sam koncert i artyści super. Miejsce organizacji to totalna porażka w tej cenie.
Marta 25.11.2015 10:08

Polecane z kategorii koncert