koncert Lady Pank

Lady Pank - LP40

koncert Lady Pank

Lady Pank - LP40

Lady Pank - LP40 - Bilety na koncert

Lady Pank LP40

Koncerty Lady Pank w ramach urodzinowej trasy LP40 to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów zespołu. Będzie okazja, by poszaleć przy największych hitach legendarnej grupy!

Lady Pank to bez dwóch zdań jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki. W tym roku muzycy obchodzą jubileusz 40-lecia działalności.
Okrągłe urodziny Lady Pank nie mogą odbyć się bez premiery płyty i trasy koncertowej! W końcu to właśnie ze spektakularnych, wypełnionych największymi przebojami koncertów słynie zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza.
Od premiery ostatniego albumu Lady Pank – „Miłość i władza” – minęło pięć lat. Świat w tym czasie stanął na głowie. Dziś nic, co jeszcze niedawno wydawało nam się normalne, nie jest oczywiste. Wyjście do klubu czy na koncert stało się luksusem – i właśnie tego luksusowego towaru Lady Pank chce dostarczyć fanom jak najwięcej!
Trasa koncertowa – nazwana tak samo jak nowy album, czyli „LP40” – startuje latem 2021 roku i potrwa do końca roku 2022.

Koncerty Lady Pank – emocje gwarantowane

Muzycy Lady Pank są w świetnej formie, co udowodnili podczas letniej trasy koncertowej „Strach się bać” oraz w trakcie jubileuszu wydania swojej pierwszej płyty – „LP1”. Fani grupy wiedzą, że na koncertach mogą się spodziewać największych muzycznych emocji. Na swoje 40. urodziny zespół przygotował mnóstwo niespodzianek, którymi zaskoczą nawet swoich najwierniejszych słuchaczy.
Nie zabraknie największych przebojów z czterech dekad działalności ani utworów z najnowszej płyty, w niespotykanej dotąd oprawie. Będzie hucznie, przebojowo, ale i sentymentalnie. W końcu na muzyce Lady Pank wychowały się już trzy pokolenia słuchaczy. I co najważniejsze – będzie bezpiecznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Elbląg

Recenzje Lady Pank - LP40

Koncert super! Zaskoczeni byliśmy punktualnością rozpoczęcia i brakiem supportu. Mój synek był tylko zawiedziony, że nie dostał autografów....
MadziaOczko 01.08.2021 19:39
Jak zwykle na koncertach Lady Pank, wyjątkowa energia, bawiliśmy się doskonale
SUPER !!!!
świetny koncert
Aleksandra 31.07.2021 09:48
Było fantastycznie!!!!
Zespół zaprezentował się dobrze. Zagrał przeboje, do których wszyscy znają słowa i mogli uczestniczyć żywo w koncercie. Minus jedna gwiazdka za nagłośnienie. Nie brzmiało to najlepiej.

Polecane z kategorii koncert