koncert Lady Pank

Lady Pank - Symfonicznie

koncert Lady Pank

Lady Pank - Symfonicznie

Lady Pank - Symfonicznie - Bilety na koncert

Legenda polskiej sceny rockowej, formacja Lady Pank nie zwalnia tempa! Grupa ogłosiła wyjątkowe koncerty symfoniczne, które już w kwietniu odbędą się w Warszawie oraz Gdyni. Nowe aranżacje najważniejszych utworów w karierze Lady Pank, wykonane w towarzystwie 40-osobowej orkiestry symfonicznej to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów zespołu! Bilety dostępne w sprzedaży.

"Tacy Sami", "Marchewkowe Pole", „Wenus Mars", "Zawsze tam, gdzie Ty" czy "Mała Lady Pank" to utwory, bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rocka. I choć wiele pokoleń słuchaczy niejednokrotnie miało okazję usłyszeć je na żywo, ich symfoniczne aranżacje pozwalają odkryć je zupełnie na nowo.

Dwa symfoniczne koncerty Lady Pank, zaplanowane na 15 kwietnia (Torwar, Warszawa) oraz 19 kwietnia (Gdynia Arena) to wydarzenia o dużym rozmachu produkcyjnym. Na scenie, oprócz członków zespołu, pojawi się również 40-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, pod batutą Andrzeja Szczypiorskiego. Całość zagwarantuje słuchaczom niezapomniane brzmienie, różniące się od tego, które znamy z klubowych występów grupy.

- Na koncertach słychać, że wszyscy świetnie się bawimy – wspomina Janusz Panasewicz. I dodaje – Zaśpiewałem kilka tysięcy normalnych koncertów, ale jak się pojawia ta potęga brzmienia, te smyki, bogate aranżacje… to robi się szczególny nastrój, tworzy się inna, równie fajna, jak na koncertach rockowych, atmosfera. Podczas koncertu w sali Kongresowej, już po drugim numerze było standing ovation i jak publiczność wstała to już stała przez dwie i pół godziny.

Przedsmak tego, co już w kwietniu usłyszymy podczas koncertów w Warszawie oraz Gdyni można znaleźć na płycie "Symfonicznie", wydanej w 2012 roku nakładem Universal Music Polska. Dwupłytowe wydawnictwo zawiera wersje symfoniczne najważniejszych utworów rockowej grupy, wykonanej z towarzyszeniem Orkiestry Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego. Utwory zostały zarejestrowane podczas koncertów w Sali Kongresowej oraz w katowickim Spodku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Lady Pank - Symfonicznie

Prawdziwa uczta dla fana Lady Pank, naprawdę warto ;)
Aneta 23.04.2018 07:53
Piękny koncert, publiczność super się bawiła, polecam
hrycek 20.04.2018 11:39
Przepiękny koncert.Zespół w fantastycznej formie POLECAM
brydzia 16.04.2018 14:00
Jak zawsze wspaniały koncert Lady Pank....nie schodza poniżej najwyższego szczebla drabinki
adzio 16.04.2018 11:14
Śiwetny koncert. Szkoda że było dość mało ludzi.
Mirek 16.04.2018 08:57
Fatalne nagłośnienie, orkiestry we wspólnych wykonaniach w ogóle nie było słychać. Koszmarni ochroniarze :/ Lady Pank cudny jak zawsze.
Zespół i orkiestra genialne! W świetnej formie, publiczność także. Problem trochę z nagłośnieniem, bo zdarzały się momenty, że orkiestra była kompletnie nie słyszalna ale do przebolenia :) ogólnie - koncert mega!
Panowie z ochrony -dramat! Szarpali się z ludźmi, którzy chcieli podejść bliżej sceny i potańczyć !

Polecane z kategorii koncert