Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert Lanberry

Lanberry - Co Gryzie Panią L?

koncert Lanberry

Lanberry - Co Gryzie Panią L?

Lanberry - Co Gryzie Panią L? - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Lanberry tworzy pop najwyższej klasy. Jej utwory są nieustannie odtwarzane przez największe stacje radiowe, na Spotify mają miliony odsłuchów, a za entuzjazmem fanów idą pozytywne oceny krytyków muzycznych. Krążek „Co gryzie Panią L?” został ogłoszony najlepszą popową płytą roku 2020.

„Ostatni most”, „Podpalimy świat” i „Gotowi na wszystko” – to tylko niektóre hity Lanberry. Artystka podbija kolejne listy przebojów, a jej albumy pokrywają się złotem i platyną. Niebanalny wokal i prawdziwa miłość do dobrego popu to przepis Lanberry na przeboje, przy których można przetańczyć całą noc.

Debiutowała w 2017 roku. Pierwszy album nazwała po prostu „Lanberry”. Rok później ukazał się kolejny krążek – „miXtura”. Na trzecią płytę fani musieli czekać trochę dłużej. Było warto! To właśnie „Co gryzie Panią L?” ugruntowało pozycję artystki na polskiej scenie popowej.

Lanberry – koncerty

Koncerty Lanberry to okazja do wspaniałej, tanecznej zabawy. Artystka bezbłędnie łączy pop z elektroniką, dzięki czemu każdy jej występ to jedna wielka impreza. Najlepszą okazją, żeby się o tym przekonać, będzie trasa koncertowa zaplanowana na jesień 2021.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Lanberry - Co Gryzie Panią L?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert