koncert

Lari Lu

koncert

Lari Lu

Lari Lu - Bilety na koncert

Lari Lu to debiutująca solowo artystka wytwórni INNERSONG, związanej ze znaną ze znakomitych debiutów firmą NEXTPOP.
Lari Lu jest charyzmatyczną wokalistką o oryginalnej muzycznej frazie, a także autorką poruszających tekstów w języku polskim.

Brzmieniowo album "11", którym artystka zadebiutowała jesienią 2014, jest ciekawym połączeniem nowoczesnej elektroniki z perkusją i rzadkimi instrumentami akustycznymi, jak dulcimer, sitar, czy viola da gamba. Oryginalne aranżacje wraz z ekspresyjnymi aranżacjami wokalnymi nieco wymykają się tradycyjnym kategoriom muzycznym indie czy electro pop. Tworzy nową, własną kategorię, której stylistycznie najbliżej do artystów takich jak Lamb, Apparat, Bonobo, Björk, czy niektórych produkcji wydawnictwa NEXTPOP.

Album "11" promowany jest przez singiel "Nad ziemią", do którego klip nakręcił duet PSYCHOKINO.

Koncert promujący płytę odbył się 13 stycznia 2015 roku w warszawskim Teatrze Syrena, a już za chwilę Artystka wyruszy w trasę koncertową po klubach w całej Polsce. Na scenie Artystce towarzyszy zespół znakomitych, stale współpracujących z nią muzyków:

- Piotrek Pacak - gitara basowa. basy elektroniczne. chórek
- Andrzej Pieszak - elektronika. klawisze
- Paweł Zalewski - viola da gamba. gitara elektryczna. oud. dulcimer. chórek
- Wojtek Oleksiak - perkusja. elektronika

Koncerty LARI LU to historie pisane muzyką i niezwykłymi, filmowymi wizualizacjami. Zachęcamy Was do zostania częścią tej wyjątkowej podróży, przepełnionej pięknymi dźwiękami i urzekającymi tekstami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Lari Lu

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert