koncert

Lata 20-te, lata 30-te

koncert

Lata 20-te, lata 30-te

Lata 20-te, lata 30-te - Bilety na koncert

Lata 20-te, lata 30-te | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

BILETY:
25 zł - w przedsprzedaży, do 5 października 2019r.
30 zł - normalny

Futra, baskinki, kapelusze, fraki, tango, walc, po prostu glamour. Dawne dobre, naiwne czasy. Powyższy opis charakteryzuje klimat panujący w widowisku stworzonym dla dwóch aktorów śpiewających.Usłyszeć w nim można m.in. piosenki Fogga i Ordonki oraz typowe dla tego okresu tanga i walce.Treścią spektaklu są miłość, marzenia, pragnienia. Akcja rozgrywa się na ławeczce w parku, gdzie dwoje małżonków wspomina dawne czasy, wyznaje sobie miłość, śpiewa piosenki z tamtych lat. To muzyczne przedstawienie jest retrospekcją wydarzeń oraz lekcją historii dla współczesnych. Obecność na tym spektaklu gwarantuje różnorodne doznania, od radości po smutek i emocje jak z przedwojennego polskiego kina.

Widowisko Lata 20-te, Lata 30-te, zostało laureatem X Ogólnopolskiego Jubileuszowego Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga. W imieniu rodziny Foggów, laur wręczył prawnuk Michał Fogg.

Obsada: Izabela Witwicka, Jarosław Bielecki
Scenariusz i reżyseria: Izabela Witwicka
Kierownictwo muzyczne: Wiesław Murzański
Choreografia: Izabela Witwicka
Kostiumy i scenografia: IWIA Styl
Produkcja i realizacja: Grupa IWIA, IWIA Tech

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Sielankowy obraz dwudziestolecia międzywojennego, elegancja i szyk w pięknych stronach. Spektakl z kategorii " lekko, łatwo, i przyjemnie" . Piękne wykonanie piosenek, miła i wesoła atmosfera.

Polecane