koncert

FeLemFest 2.0 - koncert "Zatrzymany Świat" - Krakowski Chór Dziecięcy

koncert

FeLemFest 2.0 - koncert "Zatrzymany Świat" - Krakowski Chór Dziecięcy

FeLemFest 2.0  - koncert "Zatrzymany Świat" - Krakowski Chór Dziecięcy - Bilety na koncert

"Oddajemy w Wasze ręce projekt pt. „Zatrzymany Świat”, który powstał na przełomie 2020 i 2021 roku – w czasie pełnym niepewności, troski oraz obaw o naszych bliskich. To wtedy dla wielu z nas świat zatrzymał się na chwilę, dzięki czemu odkrywaliśmy na nowo czym jest przyjaźń i ludzka życzliwość. Właśnie wtedy okazało się, jak ważna jest dla nas miłość, która może pokonać wszystkie przeciwności.
Piosenki na naszej nowej płycie opowiadają o wartościach ważnych dla każdego człowieka, szczególnie istotnych w chwilach trudnych. Wyśpiewane przez nas całym sercem, niech będą dla Was życiowym drogowskazem.
W środku znajdziecie także opowiadanie, w którym robot Lemik otrzymuje niezwykłe zadanie odwiedzenia Planety Ziemi. Ta trudna misja okazuje się nie tylko wspaniałą przygodą, ale także lekcją życia zarówno dla robota, jak i dla nas wszystkich.
Mamy nadzieję, że nasze piosenki i opowieść o małym bohaterze Lemiku przeniosą Was w niezbadane krainy wyobraźni i pozwolą stać się częścią tego zaczarowanego świata.
Historia robota Lemika jest naszym hołdem złożonym twórczości Stanisława Lema, którego książki do dzisiaj rozpalają wyobraźnię czytelników na całym świecie".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: FeLemFest 2.0 - koncert "Zatrzymany Świat" - Krakowski Chór Dziecięcy

Rewelacyjny występ!

Polecane z kategorii koncert