koncert LemON

LemON Akustycznie

koncert LemON

LemON Akustycznie

LemON Akustycznie - Bilety na koncert

LemON Akustycznie - Bydgoszcz Filharmonia Pomorska | Kupuj Bilety Online

Jesienią LemON zagra wyjątkowe koncerty w całej Polsce.

W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych.

Lider zespołu, Igor Herbut, pokrótce opisał to, co zobaczymy na scenie.

"Niezwykły jest to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzy się na jesieni - kiedy wyruszymy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną.

Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach.

Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Staromodnie. Prosto. Blisko Was. Czekałem na właściwy moment. I właśnie teraz nadszedł. Na bębnach zagra Harry. Na pianinie - Tomasz
Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat już - Przemek Świerk
i niezastąpiony Piotr Kołacz. Ja zaśpiewam, a może też coś zagram. Najpiękniej jak umiem! Wy po prostu bądźcie. Oddychajcie z nami tą muzyką. Wsłuchajcie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się wystukać rytm. (...)

Pierwszy ogłoszony koncert, we Wrocławiu, jest już wyprzedany... dziękujemy! Pojawiajcie się też w innych miastach (będzie ich kilkanaście). Zagramy dla Was wyjątkowo. Słowo."

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było niesamowicie, co rusz płakałam na zmianę ze szczęścia i ze wzruszenia, ta sztuka przepływa przeze mnie dotykając w miejsca o których nie wiedziałam, że istnieją. Jestem zachwycona ♥
Piękny ,pełen emocji koncert! Gorąco polecam!
angela 03.01.2020 18:24
Petarda!
Wspaniały występ, niezapomniane wrażenia.
Najwspanialszy koncert na jakim byłam kiedykolwiek. Mam kilku ulubionych polskich wykonawców (do nich zalicza się oczywiście Igor z zespołem), ale ten koncert na długo pozostanie w mojej pamięci. Przepiękne emocje, przyjacielska atmosfera, świetny kontakt z publicznością, fantastyczne żarty Igora między utworami. Głos Igora przyprawiający o ciarki na ciele, fenomenalne umiejętności członków zespołu. Po prostu mistrzostwo na najwyższym poziomie. Emocje nie z tej planety. Dwie i pół godziny cudownej sztuki, wrażliwości. Oby więcej takich koncertów w wersji akustycznej. Czekam na kolejny.
Małgorzata M. 09.12.2019 22:59
Wpaniały koncert - nietuzinkowy.
Świetny koncert.
Zupełnie szczerze najlepszy koncert na jakim byliśmy z ŻYCIU z żoną, mega klimat super relacja z publicznością, wspaniała magiczna atmosfera. Czekam na kolejne koncerty tego typu w regionie pzdr R
Świetny koncert! Niesamowite przeżycie! LemON jak zawsze wspaniali :D
Niesamowicie, emocjonalnie i szczerze. Słowa to za mało, trzeba to przeżyć...
Najlepszy koncert na jakim byłam w życiu!
Wspaniały występ!
Koncert wspaniały! Niezapomniane chwile!
Wspaniały koncert GORĄCO POLECAM i DZIĘKUJĘ
Rewelacyjny koncert! Profesjonalni muzycy! Super wokal! To była 2,5- godzinna uczta dla ucha!!!
Widowisko na 6! Piękne momenty, mnóstwo emocji, przeszywająca muzyka.
Ogień!
Prawdziwa muzyczna uczta. Prawie 3 godziny radości ze słuchania. Gorąco polecam
Koncert rewelacyjny!!!
Magia:) Przecudowny występ💚
Koncert super! Polecam!!! Dobrze przygotowany pod względem organizacyjnym... światła, dźwięk no i oczywiście sam zespół. Cudowne przeżycie, dziękujemy i polecamy!!!
Wspaniale
Cudowny koncert... Cudowna akustyczna aranżacja, a muzycy to prawdziwi wirtuozi! Wokal Igora na żywo - zachwycający! Do tego to wydarzenie po prostu miało mnóstwo pozytywnej aury.
Koncert był super !
Super koncert!
Cudowny klimatyczny koncert polecam serdecznie i dziękuję moc wrażeń...
Było świetnie!
Koncert przerosl moje oczekiwania. Igor na zywo brzmi jeszcze lepiej, super aranzacje piosenek, do tego humor i wrazliwosc. Juz czekam na kolejny koncert.
Cudownie wydarzenie! Koncert pełen emocji az nie da się opisać tego słowami. Było bajecznie i magicznie ciarki miałam cały czas na sobie. Zespół grał przepięknie a wokl wokalisty zespołu piękny. Oby więcej takich koncertów tego zespołu w Bydgoszczy.
Moj 9 koncert ! Wspaniałe przeżycie. To coś zupełnie innego niż koncert plenerowy ! Będę pamiętać na długo! Świetnie było ❤
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane