koncert

Limboski - koncert

koncert

Limboski - koncert

Limboski - koncert - Bilety na koncert

LIMBOSKI jest jedną z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej.
W tekstach obserwator subtelności międzyludzkich relacji, na scenie zaś drapieżne zwierzę koncertowe z charyzmą i własnym, rozpoznawalnym stylem. Zadebiutował w 2010 roku płytą „Cafe Brumba”.
Był dwukrotnie nominowany do Fryderyków za płyty „Tribute to Georgie Buck” i „Poliamoria”.
W 2018 roku wystąpił na festiwalu „Męskie Granie”. Jego najbardziej znanym przebojem jest piosenka „ W trawie”, która ukazała się na płycie wydanej w 2016 roku.
Ostatnie dwa lata Limboski spędził w Berlinie, gdzie zanurzył się w świecie muzyki klubowej, co dało mu zastrzyk nowych inspiracji. Nowy materiał zapowiada jako połączenie avant popu, elektroniki i rock and rolla. Singiel „Na Statku”, zapowiada jego najnowszą płytę pt. „Ucieczka Saula”, której premiera miała miejsce 25 października 2019 roku.

O płycie „Ucieczka Saula”:
„Saul to bohater mojego opowiadania, który pewnego dnia zostawia dom i rodzinę, wsiada na małą łódź i opuszcza swoją wioskę. Płynąc w dół rzeki obserwuje przesuwający się powoli krajobraz i wspomina różne wydarzenia ze swojego życia, z którego właśnie uciekł – rzeka kołysze jego łódź i powoli unosi go ku przeznaczeniu.
To bardzo symboliczna opowieść o dojrzewaniu, a jej ścieżką dźwiękową jest ta płyta.
Każda piosenka to małe wspomnienie Saula”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Limboski - koncert

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert