koncert

Lipstick on the glass

koncert

Lipstick on the glass

Lipstick on the glass - Bilety na koncert

Lipstick on the glass – tribute to Maanam
PREMIERA
Widowisko muzyczne prezentujące twórczość hitowego polskiego zespołu, którego liderka odeszła przedwczesną śmiercią po długiej chorobie.
W koncercie usłyszeć będzie można znane wszystkim przeboje takie jak „Boskie Buenos”, „Cykady na Cykladach”, „Lipstick on the glass” i wiele, wiele innych, przy których bawiły się pokolenia. Kompozycje Marka Jackowskiego z tekstami Kory Jackowskiej w aranżacjach oddających klimat ubiegłego stulecia zaprezentuje Orkiestra Teatru ES w składzie: Marek Matwiejczyk, Krzysztof Chromiński, Andrzej Maleńczuk, Daniel Popek i Robert Protasewicz oraz Dorota Kaczorek, której elektryzujący wokal przeniesie nas w czasy kiedy Maanam święcił tryumfy na scenach i estradach w całym kraju. Solistce towarzyszyć będzie grupa wokalno-aktorska Teatru ES w specjalnie zaaranżowanych scenkach teatralnych. Całość koncertu dopełniają ciekawa scenografia, dynamiczne wizualizacje i materiały filmowe ukazujące prywatną stronę życia Kory. Scenariusz i reżyseria widowiska: Robert Protasewicz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Lipstick on the glass

Interesujące wydarzenie, dostarczające niezapomnianych wrażeń w życiu kulturalnym szczególnie po okresie przerwy pandemicznej. Ciekawie opracowana choreografia.
Bardzo miło spędzony czas. Na pewno warto się wybrać.
Tribute to Maanam w pełni zasługuje na to miano. Wokalistce udało się uzyskać brzmienie bardzo zbliżone do oryginału, Muzycy poczynili wiele starań by dać słuchaczom ucztę wspomnień tego zespołu. Prawie półtorej godziny dobrej, dopracowanej rozrywki. Polecam, warto wybrać się na tą imprezę.
Fantastyczny koncert. Dorota Kaczorek i zespół - The Best !!!
Świetny koncert zespół , wokalista super.Wcześniej byłam na koncercie Marcina Sójki z całym szacunkiem może może się uczyć.

Polecane z kategorii koncert