koncert

List do Czarnego Anioła. Piosenki z rep. Ewy Demarczyk

koncert

List do Czarnego Anioła. Piosenki z rep. Ewy Demarczyk

List do Czarnego Anioła. Piosenki z rep. Ewy Demarczyk - Bilety na koncert

Koncert List do Czarnego Anioła. Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk to wydarzenie promujące debiutancki album Patrycji Ziniewicz o tym samym tytule.

Patrycja Ziniewicz – świeżo upieczona absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Młoda wokalistka oraz aktorka dla której repertuar Ewy Demarczyk jest szczególnie bliski. Obcuje z nim od trzynastego roku życia, kiedy właśnie w Białymstoku, w Szkole Estradowej im. Anny German usłyszała utwór Grande Valse Brillante.
W trakcie studiów zdecydowała się na konkretne działania w tym kierunku. Dzięki swojej ciężkiej pracy oraz determinacji pierwszy koncert zaśpiewała 12 października 2018 roku w sopockim Teatrze Boto, a w lutym 2020 roku nagrała swój debiutancki album z tym materiałem. Nie tracąc swojego młodzieńczego zapału, mimo wybuchu pandemii 11 października 2020 roku w studiu im. Agnieszki Osieckiej oraz na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia odbyła się premiera krążka.
Podczas koncertu, w zupełnie nowych, nowatorskich aranżacjach, usłyszą Państwo przeboje takie jak Grande Valse Brillante, Tomaszów, Karuzela z Madonnami, czy Rebeka.
Wystąpią:
Patrycja Ziniewicz | wokal
Dominik Kisiel | piano
Filip Arasimowicz | kontrabas
Kacper Skolik | perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: List do Czarnego Anioła. Piosenki z rep. Ewy Demarczyk

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert