koncert

Łomiankowska Orkiestra Kameralna // koncert z okazji Dnia Kobiet

koncert

Łomiankowska Orkiestra Kameralna // koncert z okazji Dnia Kobiet

Łomiankowska Orkiestra Kameralna // koncert z okazji Dnia Kobiet - Bilety na koncert

Koncert z okazji Dnia Kobiet!
Nie zawsze kobiety potrzebują kwiatów czy perfum. Za to niejedna potrzebuje się otulić muzyką klasyczną.
Specjalnie dla Was odbędzie się koncert z repertuarem skomponowanym przez dyrygenta i muzyka Błażeja Sroczyńskiego.
Podobnie jak Państwo, my również oczekujemy na informację o tym, czy wydarzenia będą mogły odbywać się stacjonarnie. Póki co wydarzenie zaplanowane jest w formie tradycyjnej i w przypadku przedłużenia obostrzeń przewidujemy przeniesienie go do wersji online.
Łomiankowska Orkiestra Kameralna: Owoc współpracy Centrum Kultury w Łomiankach oraz lokalnego artysty Błażeja Sroczyńskiego. Projekt łączy muzykę klasyczną z rozrywkowym repertuarem czyniąc koncerty atrakcyjnymi dla każdego słuchacza, nie tylko zaawansowanych melomanów.
https://www.facebook.com/Łomiankowska-Orkiestra-Kameralna-328694025153142

UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Łomiankowska Orkiestra Kameralna // koncert z okazji Dnia Kobiet

Wspaniały, rozrywkowy i profesjonalny koncert!

Polecane z kategorii koncert