koncert

Łona i Webber + The Pimps

koncert

Łona i Webber + The Pimps

Łona i Webber + The Pimps - Bilety na koncert

26 czerwca 2021 r.
20.30 | Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. Wawrzyńca 15 (dziedziniec) | live: 30.jewishfestival.pl

Łona i Webber + The Pimps

19.00 - support: DJ Kixnare

Łona i Webber po raz pierwszy w Krakowie zagrają na żywo premierowe utwory ze swojej nowej epki pt.„Śpiewnik domowy” – najbardziej koncepcyjnego wydawnictwa szczecińskiego duetu, który ukazał się 17 kwietnia 2020 roku.

O „Śpiewniku” autorzy piszą: „Album jest głosem w dyskusji o tożsamości, z naciskiem na różnorodność fragmentów, z jakiej potrafi być ona utkana i jak dalekie niekiedy inspiracje mają na nią wpływ. Akcenty z różnych zakątków świata splatają się w „Śpiewniku”; z opowieścią kameralną, często czerpiącą z dalszego czy bliższego sąsiedztwa, czy wprost: z domu.”

Na scenie duetowi ze Szczecina, poza zespołem The Pimps, towarzyszyć będzie sekcja dęta.

Andrzej Mikosz – sampler, synth, Adam Zieliński – wokal, Jose Manuel Alban Juarez – perkusja, Maciej Kałka – gitara basowa, Daniel Popiałkiewicz – gitara, Michał Kowalski – instrumenty klawiszowe, Paweł Bokun – wokal, Tomasz Licak – sax, klarnet, Fabian Kubiszyn – puzon, puzon basowy, Joachim Rufael – trąbka

Partner koncertu: Muzeum Inżynierii Miejskiej

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Łona i Webber + The Pimps

Wspaniały
„Niewiarygodne stary, nigdy nie byłam na takim koncercie” :D
Lona i Webber + The Pimps super. Koncert sam w sobie OK(biorac pod uwage Covid i koncert na powietrzu oraz fakt, ze odbyl sie glownie przy swietle dziennym, a to wplywa na atmosfere). Bylam dosc zaskoczona i zdegustowana, kiedy przy wejsciu okazalo sie ze bilety kosztuja 50 zl. Ja zaplacilam 80zl na Biletynie ok. 5 dni przed impreza. Nigdy wczesniej mi sie nie przydarzylo, zeby bilety byly tansze w dniu koncertu, a ze tansze o 40% to juz naprawde BARDZO SLABE. Poza tym na Biletynie bilety sie skonczyly z braku miejsc kilka dni przed koncertem. Czuje sie zrobiona w przyslowiowego balona. Nie wiem, czy to problem Biletyny, czy organizatora koncertu. Czuje powazny niesmak.
Rewelacyjny występ, było mnóstwo pozytywnej energii. Utwory ze "Śpiewnika domowego" to był sztos, warto pójść, żeby usłyszeć "Udostępniam Ci playlistę", sekcja dęta dała czadu!

Polecane z kategorii koncert