koncert

Loovar w wykonaniu Karoliny Wojtko i Łukasza Makosa.

koncert

Loovar w wykonaniu Karoliny Wojtko i Łukasza Makosa.

Loovar w wykonaniu Karoliny Wojtko i Łukasza Makosa. - Bilety na koncert

“Loovar” – koncert w wykonaniu Karoliny Wojtko i Łukasza Makosa.

Projekt ten jest promowany m.in. przez Radio Wrocław Kultura i cieszy się dużym powodzeniem. Loovar to tworzone wariacje loopowe w oparciu o takie instrumenty jak: piano, perkusja, daxophon, saxofon, klarnet, bębny, balafon, które połączone są z muzyką graną na żywo, wokalem ( śpiew, rap, melorecytacja ) i beatboxem. Projekt inspirowany jest jazzem, folkiem czy muzyką etniczną, blisko związaną z dźwiękami plemiennymi całego świata. Jest to, autorski, polsko i anglojęzyczny projekt, do którego muzykę pisze Łukasz Makos a słowa Karolina Wojtko.

ŁUKASZ MAKOS ( multiinstrumentalista ). Uczeń m.in. P. Barona, S. Dudara, absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Grał w takich projektach jak: "Youth in radio action" Ukraina, gdzie muzyka ta była promowana przez Radio Apocolo, poza tym uczestniczył w Międzynarodowym Festiwalu Teatrów dla dzieci. Skomponował muzykę do spektaklu: "Kobiety z odpadu" reż. M. Przędzak. Współpracował m.in. z Teatrem Muzycznym Impart we Wrocławiu, oraz grał z wieloma znanymi artystami jak: Tomasz Pruchnicki, Marcin Rak, Piotr Rachoń, Jacek Szwaj, Novika... A także z Samborem Dudzińskim i Kajetanem Dudzińskim, przy wielu performensach. Współpracuje również z Dj-ami: Pac One, Dj Plash, Dj Define, Funktion, Tuse, Novicky... Obecnie komponuje muzykę afrykańską w zespole Afrotuba, m.in. z Olegiem Backovskyim, oraz własną muzykę.

KAROLINA WOJTKO ( wokal ). Laureatka Festiwalu Monoart w Oleśnicy 2016r., Festiwalu Jazzowego w Iławie "O Złotą Tarkę", zajęła III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu ... W październiku 2015r. zagrała m.in. rolę śpiewaczki tanga, w filmie "Miłość w mieście ogrodów" reż. I. Villqist i A. Sikora, (magic-production), u boku m.in. G. Szapołowskiej, I. Czopa,... oraz w wielu innych produkcjach, współpracuje z produkcjami: ATM studio (m.in.:policjantki i policjanci), Pentagon ( Miłość.pl), Takomedia ( m.in.: Tajemnice medyczne). Współpracowała z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, "Czarodziejka z Harlemu" reż. I. Villqist oraz z Teatrem Starym w Krakowie, "Oczyszczenie" reż. P. Zelenka, zagrała w operetce "Wesoła Wdówka" przy współpracy z Krystyną Mazurówną. Wystawia zwycięski autorski monodram " VIRGIN" oraz "Cynkweiss" I. Villqista, koncertuje w Polsce i Europie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Loovar w wykonaniu Karoliny Wojtko i Łukasza Makosa.

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert