koncert

Lord Bishop Rocks – gitarowy czarodziej w Sępólnie Krajeńskim!

koncert

Lord Bishop Rocks – gitarowy czarodziej w Sępólnie Krajeńskim!

Lord Bishop Rocks – gitarowy czarodziej w Sępólnie Krajeńskim! - Bilety na koncert

Już 16 lipca na deskach sępoleńskiego Centrum Kultury i Sztuki gościć będziemy Lorda Bishopa, pochodzącego z Nowego Jorku gitarzystę, performera czerpiącego inspiracje od takich legend, jak Frank Zappa, Jimi Hendrix czy James Brown. Koncerty Lorda Bishopa, znanego jako sceniczny wulkan energii, to gwarancja szalonego wirtuozostwa. Muzyk od 1991 roku spędza większość życia w trasie, od czasu przeprowadzki do Niemiec w roku 2000 zjeżdża Stary Kontynent wzdłuż i wszerz. Blues-rockowa lokomotywa prowadzona przez Lorda Bishopa zatrzyma się w Sępólnie Krajeńskim, bądźcie gotowi na prawdziwy muzyczny huragan. Na koncert zapraszamy 16 lipca o godzinie 18:00, darmowe wejściówki odbierać można od środy 07 lipca w sekretariacie CKiS (w godzinach 7:00-15:00) bądź poprzez stronę whttps://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie/Centrum-Kultury-i-Sztuki Zapraszamy!
16.07.2021
godz. 18:00
sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim
darmowe wejściówki do odebrania w sekretariacie CKiS (7:00-15:00) bądź na stronie https://biletyna.pl/Sepolno-Krajenskie/Centrum-Kultury-i-Sztuki

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Lord Bishop Rocks – gitarowy czarodziej w Sępólnie Krajeńskim!

Sępólno zaskoczyło tak dobrą organizacją koncertu. Występ bardzo udany, gitarowe brzmienia Lorda Bishopa super. Oby więcej tego typu imprez.
Był to koncert dobry. Sam Maestro jak i jego kapela stanęli na wysokości w swojej robocie. Dodam , że inteligentnie posiłkowali się czwartym kapelmistrzem Johnny Walker'em co wprowadziło oryginalny, bezpośredni kontakt z publiką.
Witajcie . Moim zdaniem było fajnie rozerwałem się trochę. Oby więcej koncertów

Polecane z kategorii koncert