koncert

Lords of the Sound: koncert Viking Music

koncert

Lords of the Sound: koncert Viking Music

Lords of the Sound: koncert Viking Music - Bilety na koncert

21 listopada w Sali Filharmonii Krakowskiej symfoniczna orkiestra “Lords of the Sound” zaspokoi potrzeby miłośników historycznych i mitologicznych tematów w filmach, serialach i grach komputerowych w nowym programie „Viking Music”.
Mitologia, skandynawskie motywy i magia są połączeni w bohaterskiej, pięknej muzyki w wykonaniu orkiestry symfonicznej Lords of the Sound. Gracze (gamers), fani filmów historycznych, fani wikingów i fantasy - Viking Music podekscytuje waszą wyobraźnię za pomocą muzycznej broni.
Temat Wikingów jest dość popularnym w nowoczesnych grach komputerowych, filmach i serialach. Ale program Viking Music łączy również w sobie muzykę z bliskich gatunku projektów:

Vikings, Warcraft, Game of Thrones, Wiedźmin, World of Warcraft, Skyrim, Assassin’s Creed, The 13th Warrior.

Program „Viking Music” – to epicka, wyjątkowo potężną muzyka!

Dyrygenci: Witali Fizer, Witali Sarażyński.
Produkcja: Andrzej Nowatorów

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Lords of the Sound: koncert Viking Music

Całę wydarzenie nie miało wiele współnego z muzyką Wikingów. Kiczowate stroje wykonawców, żenujący konferansjer, który nawet z kartki nie potrafił przecytać tekstu w odpowiedni sposób. Wizualne dopełnienie muzyki odebrało mi kompletnie radość z słuchania
Koncert świetny, jak najbardziej polecam. Jedyny szczegół który mnie trochę drażnił to głos lektora czytającego opisy przed poszczególnymi utworami, mówił bardzo szybko i trudno było się skupić na przekazywanych informacjach.
Doskonała muzyka, wspaniała orkiestra !
Jestem zachwycona!!!!!!!Nie spodziewałam się aż takich wrażeń...pierwsze dźwięki i ciary na całym ciele:) Polecam wszystkim!!!
Super koncert !!!!!
Super koncert ze wspaniałą atmosferą!
Ładny koncert, ale zdecydowanie za mało vikingów..
Wrażenia naprawdę przyjemne - zespół zgrany, super chór, z ich muzyki biła radość i profesjonalne przygotowanie do występu. Pokazali, że muzyka symfoniczna może trafić do każdego, niezależnie od tego jaki rodzaj muzyki preferuje. Szczerze polecam. Jedynym minusem były światła, nie do końca zsynchronizowane z cudowną muzyką i często uniemożliwiające oglądanie wyświetlanych na telebimie filmów (trochę to rozpraszało). Poza tym - chętnie jeszcze ich posłucham.
Cztery * ale tylko dlatego, że koncert odbył się w sali ROK, a nie w sali Szkoły Muzycznej, gdzie są zdecydowanie lepsze warunki dla takiego występu. Sam występ "Lords of the Sound" świetny, na 5* !
Zbyt mało muzyki z VIKINGs
Nie do końca właściwie dobrany repertuar i słabieńki konferansjer. Mimo wszystko ogólne wrażenie bardzo dobre, staranni przygotowana strona wizualna koncertu.
Genialny koncert i muzyka. Ludzie którzy grali bardzo mili i sympatyczni. Gdy zagrali motyw z "Gry o tron" to aż mi ciarki przeszły. Było naprawdę warto. Pozdrawiam

Polecane z kategorii koncert