koncert

Lotto

koncert

Lotto

Lotto - Bilety na koncert

Występują:

Łukasz Rychlicki – gitara

Mike Majkowski – kontrabas

Paweł Szpura – perkusja

Zespół założony pod koniec 2012 roku, skupiający trzy kreatywne umysły współczesnej muzyki. Razem eksplorują granice takich rodzajów muzyki jak improv, country, noise, minimalizm, tworząc muzykę hipnotyczną i wzruszającą jednocześnie.

Drugi album LOTTO Elite Feline, wydany w kwietniu 2016 roku przez wytwórnię Instant Classic, Elite Feline zdominowała większość rankingów podsumowujących 2016 rok. Została m.in. uznana za płytę roku w plebiscycie Gazety Wyborczej, w której brało udział 40 polskich krytyków muzycznych.

Jak się jednak okazuje, grana w perfekcyjnym skupieniu muzyka o tak prostej strukturze może się okazać wyjątkowo wciągającym doświadczeniem. Niekoniecznie skomplikowane formy pochłaniają najmocniej.

POLITYKA

Więcej:

http://lottoband.bandcamp.com/releases

https://www.youtube.com/watch?v=AK2XX4wauz0

https://www.youtube.com/watch?v=AK2XX4wauz0

Łukasz Rychlicki – urodził się w 1977 roku, mieszka w Warszawie. Znany przede wszystkim z grania w zespole KRISTEN, założonym pod koniec lat 90. Jego styl gry jest trudny do zdefiniowania, porusza się na granicy ustalonych norm i improwizacji.

Współpracował z takimi postaciami jak Robert Piernikowski, Mikołaj Trzaska, Piotr Kurek, 1988.

Mike Majkowski – urodził się w 1983 roku w Sydney, od 2011 roku mieszka w Berlinie. Aktywny w szerokim spektrum współczesnej muzyki, zarówno w ramach improwizacji jak i kompozycji. Oprócz LOTTO Mike znany jest głównie ze swojej solowej pracy oraz jako część Hailu Mergia Trio (razem z Tonym Buckiem), Konzert Minimal (berliński kolektyw wykonujący kompozycje współczesnej muzyki), oraz BLIP (razem z Jimem Denleyem). Mike współpracował z takimi postaciami jak: Chris Abrahams, Marshall Allen, Han Bennink, Peter Brötzmann, Mike Cooper, Axel Dörner, Cor Fuhler, Kraig Grady, Mazen Kerbaj, Catherine Lamb, Paul Lovens, Magda Mayas, Bob Mintzer, Mike Nock, Robert Piotrowicz, Jon Rose, Alexander von Schlippenbach, Hollis Taylor and Mikolaj Trzaska.

Paweł Szpura – urodził się w 1980 roku, mieszka w Warszawie. Jego styl gry na perkusji jest wypadkową wielu tradycji, można w niej usłyszeć wpływy arabsko-afrykańskie i tureckie i kontynuuje tradycję zapoczątkowaną przez takich perkusistów jak Ed Blackwell i Hamid Drake. Oprócz LOTTO, Paweł jest znany z takich zespołów jak: Wovoka, Cukunft, Hera i zespołu Mikołaja Trzaski wykonującego soundtrack do filmu „Róża”.

Wstęp jest za darmo!
Aby otrzymać bilet, proszę przejść całą procedurę zaznaczając dowolny bank do przelewu i na końcu zaznaczając "zamówienie z obowiązkiem zapłaty".
Ponieważ bilety są za darmo, w żaden sposób nie zostaną Państwo obciążeni żadnymi kosztami.
Bilety w postaci PDF powinny dotrzeć do Państwa w następnym dniu roboczym.
W razie pytań proszę dzwonić na telefon obsługi klienta biletyna.pl 0 22 666 98 08.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Lotto

Bardzo fajna inicjatywa dla "wybranych". Dla mnie dodatkowe wspomnienie, bo obok znajdowała się firma mojego Taty i czasem w tej sali oglądałem filmy.
Zdecydowanie za głośna perkusja.
Koncert w warstwie muzycznej - bardzo odważny, świetny! Skandaliczne opóźnienie rozpoczęcia - 40 min! w tej sytuacji - tym bardziej niefortunna przestrzeń na oczekiwanie - brak miejsc siedzących i baru.
LOTTO zagrało już nowy materiał odbiegający stylistycznie od ostatniej płyty, ale bardziej urozmaicony, choć także transowy. Nie brakowało momentów wyciszonych, noise'owych partii gitarowych Rychlickiego i kontrabasowych dronów.

Polecane z kategorii koncert