koncert

MARCIN WYROSTEK – PoliHarmonic (koncert premierowy)

koncert

MARCIN WYROSTEK – PoliHarmonic (koncert premierowy)

MARCIN WYROSTEK – PoliHarmonic (koncert premierowy) - Bilety na koncert

Marcin Wyrostek SOLO w premierowym projekcie PoliHarmonic – to spektakl ukazujący pełen wachlarz możliwości akordeonu. Instrument w rękach Marcina Wyrostka wybrzmiewa niczym organy Jana Sebastiana Bacha, orkiestra smyczkowa Antonio Vivaldiego, ludyczna kapela czy zespół rock’owy. W swej muzycznej podróży słuchacze przenoszą się w najróżniejsze miejsca świata doświadczając kultury różnych krajów, a to wszystko w premierowych interpretacjach zwycięzcy drugiej edycji Mam Talent, wykładowcy Akademii Muzycznej w Katowicach i Członka Amerykańskiego Stowarzyszenia Akordeonistów.

Koncert w ramach XI Międzynarodowego Festiwalu im. G.G Gorczyckiego.

http://gorczycki.pl/

Honorowane są raciborskie karty ,,Senior 60+'' i ,,Rodzina+''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje MARCIN WYROSTEK – PoliHarmonic (koncert premierowy)

Rewelacyjny koncert, wirtuoz akordeonu wypełnił moją duszę niesamowitymi przeżyciami estetycznymi.
Nie pierwszy raz byliśmy na koncercie Marcina Wyrostka i jednego jesteśmy pewni, że na pewno nie po raz ostatni. Bo to co Marcin wyczynia z akordeonem jest ......czymś niezwykłym, niepowtarzalnym momentami aż czymś mistycznym... Polecam każdemu kto chce chociażby na tych chwil parę przenieść się w inny świat... Serdecznie pozdrawiam
to było niesamowite przeżycie
Bardzo ciekawy i wirtuozerski występ
Profesjonalizm w najczystszej postaci, a do tego niesamowita skromność. Wspaniałe przeżywanie każdego utworu i świetny kontakt z publicznością. Po koncercie Pan Marcin znalazł czas dla fanów. Polecam!
Artysta wspaniały, organizacja dobra.
Fantastyczny koncert. P.Marcin cały jest muzyką. Jest mistrzem w grze na akordeonie, a jednocześnie ciepłym człowiekiem o wielkim sercu.
Wspaniały występ. Super zabawa.
Koncert p. Marcina Wyrostka bardzo dobry. Sympatyczny kontakt z Artystą. Akordeon nowym moim odkryciem. Niesamowite wrażenia. Sala koncertował Raciborzu i cena biletowbez zarzutu. Czekam na następne propozycje.Polecam
Pierwszy raz słyszałem tak wspaniały pokaz akordeonowy. Jestem pod wielkim wrażeniem talentu Marcina. Mój syn zaczyna przygodę z akordeonem (gra od 2 lat) więc mogę sobie wyobrazić ile ciężkiej pracy i samozaparcia potrzeba aby dojść do tak perfekcyjnej i znakomitej gry na tym instrumencie. Bardzo dziękuję za imponujący koncert.

Polecane z kategorii koncert