koncert

Mateusz Ziółko

koncert

Mateusz Ziółko

Mateusz Ziółko - Bilety na koncert

Mateusz Ziółko - pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Zdobywca wielu nagród i wyróżnień, wśród nich zwycięstwo III edycji programu „The Voice Of Poland” oraz X edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mateusz zwyciężył także w konkursie „Super Debiuty” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W listopadzie 2016 r. wydał utwór „W płomieniach”, który w 2017 roku był najczęściej granym utworem w Polskich rozgłośniach radiowych a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 59 milionów wyświetleń. 26 maja 2017 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. „Na nowo”, na którym znalazły się takie utwory jak tytułowe „Na nowo”, „Szkło” oraz „Planety”. Płyta „Na nowo” osiągnęła status złotej w dniu swojej premiery. We wrześniu 2019 r. swoją premierę miał film „Legiony”, do którego wspólnie z Producentem Tabb’em, Mateusz stworzył utwór promujący o tym samym tytule. Obecnie Muzyk intensywnie koncertuje w całej Polsce.

Recital Mateusza Ziółko, który odbędzie się w Kudowie Zdroju 6-go marca 2020 roku, to sentymentalne spotkanie podczas którego można usłyszeć zarówno materiał autorski jak i wyjątkowe akustyczne wykonanie najpiękniejszych ballad o miłości. Wokaliście na gitarze akompaniuje utalentowany Arkadiusz Żurecki.

Fot. Dorota Czech

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mateusz Ziółko

Uczta dla uszu i ducha, niesamowita atmosfera. Mateusz Ziółko nie zawiódł :) Duży plus dla organizatorów
Spokojny koncert, atmosfera oczarowania głosem Mateusza
Rewelacyjny koncert, Mateusz Artysta przez duże A :)
Super!
Wspaniały koncert!!!
Super polecam
idealnie
Mateusz jest gwiazda duzego formatu. Bylo zarowno zabawnie jak i wzruszajaco. Przejechalismy prawie 200 km, zeby być na tym koncercie. Super!
Dobry występ , miła atmosfera , dobry repertuar.
Super. Sentymentalnie, nastrojowo, czasem mocniejsze brzmienie. Do tego kontakt słowny z publicznością. Przyjemnie spędzony wieczór.
Super
Koncert był naprawdę piękny, bardzo podobał mi się dobór utworów i oczywiście głos Mateusza, którego jestem fanką od dawna. Nie miałabym nic przeciwko gdyby kiedyś jeszcze wystąpił w Kudowie.
Niezwykle nastrojowo, facet ma glos

Polecane z kategorii koncert