koncert

Mesajah

koncert

Mesajah

Mesajah - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mesajah a właściwie Manuel Rengifo Diaz – polski wokalista reggae, autor tekstów, producent i kompozytor. Jego przygoda muzyczna rozpoczęła się od Natural Dread Killaz. W 2008 roku wydał swój pierwszy album „Ludzie prości”, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem na polskiej scenie reggae. Promował go utwór „Każdego dnia”, który wciąż jest wielkim przebojem, znanym nie tylko fanom muzyki reggae. W 2012 roku Mesajah wydał drugi album „Jestem stąd” nawiązujący do problemu dyskryminacji ludzi o innym kolorze skóry. Tę płytę promowały kawałki „Ogień”, „Wiadomość” oraz utwór „Szukając szczęścia” nagrany wraz z Kamilem Bednarkiem. Rok później pojawił się kolejny album „Brudna prawda”, na którym znalazły się utwory takie jak „Ten kraj”, „Beautiful morning” czy też „Lepsza połowa”. W 2016 roku ukazał się czwarty, najbardziej osobisty krążek artysty „Powrót do korzeni”, w którym swoje gościnne zwrotki mają również: Damian Syjonfam, Wlazi, Cheeba, paXon oraz Yanaz.
Mesajah jest osobą, która przekazuje niesamowitą energię i siłę podczas swoich koncertów. Publiczność słucha go do ostatnich dźwięków jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Razem z nim tą zjawiskową atmosferę tworzą piękne, uzdolnione chórzystki – Basia „Barbarosie” Miedzińska oraz Magda „Jazzy” Dzięgiel.
Mesajah wielokrotnie wystąpił na największych wydarzeniach reggae w Polsce – Ostróda Reggae Festival, One Love Sound Fest, Regałowisko czy Reggaeland.
W ostatnim czasie artysta zobaczyć można także na ekranach kin w polskiej komedii „Serce nie sługa”, w której to wraz ze swoim zespołem zagrał epizodyczną rolę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Mesajah


Jak działają recenzje?
Super koncert i super Zespół. Fantastyczna zabawa.
hewit 11.12.2022 14:08
Był ognień 🔥🔥
Dawid 16.10.2022 11:07
Wspaniały koncert w rytmie pełnej słońca i radości muzyki reggae oraz cudowna atmosfera pełna dobrej energii! :)
Sylwia 24.02.2019 14:19

Polecane z kategorii koncert