koncert

METALLICA TRIBUTE SHOW "...And Justice for All"

koncert

METALLICA TRIBUTE SHOW "...And Justice for All"

METALLICA TRIBUTE SHOW "...And Justice for All" - Bilety na koncert

­Metallica Tribute Show: "...And Justice for All"!

Najlepszy na świecie "Metallica tribute band" powraca!

Znany juz wrocławskiej publiczności zespół Scream Inc. z Ukrainy zagra 22 lutego w klubie Stara Piwnica. Tym razem usłyszymy wszystkie utwory z kultowego albumu Metalliki "...And Justice for All".

Scream Inc. to oficjalny "tribute band" zespołu METALLICA, ze specjalną aprobatą jego lidera, Jamesa Hetfielda. Jest to światowy numer 1 wśród zespołów wykonujących utwory Metalliki.
Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, o czym świadczą choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają.

Ich kanał na portalu Youtube jest bardzo dobrze oceniany i często oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie, głównie ze względu na wysoką jakość produkcji.

Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób.

Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje METALLICA TRIBUTE SHOW "...And Justice for All"

Wszystko bardzo fajnie.Polecam i do zobaczenia. Ah piwo mogło by być troszeczkę tańsze, albo w tej cenie ale z pajdą chleba

Polecane z kategorii koncert