koncert

MIEDWIE STREET ART vol. 2

koncert

MIEDWIE STREET ART vol. 2

MIEDWIE STREET ART vol. 2 - Bilety na koncert

Miedwie Street-Art vol. 2 – Dwa dni hip-hopu najwyższych lotów w Morzyczynie nad jeziorem Miedwie.

W pierwszej edycji Miedwie Street-Art wzięło udział ponad 120 młodych artystów, tancerzy i sportowców. Jedno jest pewne, druga edycja przebije pierwszą pod każdym względem. Na festiwal składają się dwa dni koncertów i wydarzeń towarzyszących. Baza noclegowa nad jeziorem Miedwie może nie wytrzymać oblężenia, dlatego już radzimy rezerwować camping.
Miedwie Street-Art jest wydarzeniem, które w atrakcyjny sposób promuje kulturę młodzieżową i sztukę uliczną poprzez m.in aktywność sportową, artystyczną i muzyczną. Na ten projekt składa się kilka wydarzeń sportowych i artystycznych. Młodzi ludzie nad Miedwiem dostają swoje 5 minut. Każdy dzień zakończą koncerty topowych gwiazd polskiego hip-hopu.
Wydarzenia towarzyszące Miedwie Street-Art vol.2

Miedwie BBoy Battle vol.2 – Druga edycja widowiskowej bitwy tanecznej. W poprzedniej wzięło udział 60 tancerzy z całej Europy. W tegorocznej bitwie swoją obecność zapowiedzieli tancerze z całego świata m.in. Tajwanu, Maroka i Japonii.

Miedwie Freestyle Battle vol.1 – W piątek w Morzyczynie zamelduje się czołówka polskiego freestyle'u. Amatorskie bitwy na rymy to często spotykany widok nad Miedwiem. Tego lata młodzi raperzy będą mogli zaprezentować się w prawdziwej bitwie.

Miedwie Skate Jam – Zawody deskorolkowe na skateparku przy promenadzie przyciągną mistrzów jazdy na deskorolce z całego kraju. Gościem specjalnym składu sędziowskiego będzie Ania Czaszejko – Mistrzyni Polski roku 2016. Zawody poprowadzi zespół Andegrandu.

Miedwiański Graffiti Jam – Pole do popisu nad Miedwiem będą mieli również artyści zajmujący się sztuką graffiti. Miedwiański Graffiti Jam odbędzie się przy wsparciu Akademii Sztuki w Szczecinie. Studenci akademii poprowadzą również warsztaty ze sztuki graffiti.

After Party v2 – Każdy dzień zakończy wielkie jeziorne after party. W piątek after rozegra się w rytmie R&B. Sobotnią zabawę poprowadzi sam Żabson - jedna z gwiazd naszego festiwalu.

Festiwal Gwiazd polskiego hip-hopu
KęKę Radom – Założyciel radomskiej wytwórni Takie Rzeczy Label. Od 2013 roku sprzedał 130 000 tysięcy płyt. Tylko ostatni album Trzecie Rzeczy został wyświetlony na YouTube ponad 70 milionów razy. Przez ostatnie cztery lata KęKę wydał trzy legalne albumy: Takie Rzeczy (złota płyta), Nowe Rzeczy (platynowa płyta), Trzecie Rzeczy (2 x platynowa płyta)

Paluch – Założyciel poznańskiej wytwórni i marki odzieżowej B.O.R. Poprzedni rok był prawdopodobnie najlepszym w jego karierze. W 2016 roku wydał dwa albumy (10/29 – platynowa płyta, Ostatni Krzyk Osiedla – 2 x platynowa płyta). Poprzednio podwójną platynę zdobył w roku 2013 za album Lepszego Życia Diler. Od 2012 roku wydał również trzy albumy, które uzyskały status złotej płyty. Wydany w listopadzie 2016 roku album OKO wygenerował do teraz ponad 80 milionów wyświetleń na YouTube.

Dwa Sławy – Duet raperów z Łodzi, którzy dwa lata temu wydali jedną z najlepszych płyt 2015 roku. Wydana w styczniu tego roku płyta Dandys Flow zadebiutowała na 1 miejscu listy OLIS.

Sitek – Na legalny debiut tego artysty od 5 lat czekała cała Polska. Wydany w listopadzie 2016 roku album Wielkie Sny po 4 miesiącach obecności na listach sprzedaży osiągnął statut platynowej płyty. Jest to pierwszy debiut w historii polskiej branży muzycznej, który w tak krótkim czasie otrzymał to prestiżowe wyróżnienie.

Żabson – Reprezentant młodej fali w polskim hip-hopie. Mimo młodego wieku i braku legalnego albumu w dorobku udało mu się zdobyć rzesze fanów w całym kraju. W ankiecie przeprowadzonej przed festiwalem Żabson uplasował się na 4 pozycji zostawiając w tyle wielu weteranów polskiej sceny hip-hopowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje MIEDWIE STREET ART vol. 2

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert