koncert

MIKROMUSIC

koncert

MIKROMUSIC

MIKROMUSIC - Bilety na koncert

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą m.in. w Japonii, Irlandii, Litwie. Zespół w 2020 r został uhonrowany Fryderykiem w kategorii "Muzyka Poetycka"
Wyprzedane sale koncertowe plasują Mikromusic w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2020.

Najnowsza płyta Mikromusic pod tytułem „Kraksa” opowiada o miłości. O miłości bezwzględnej, do własnej osoby, wewnętrznego dziecka, przyjaciół, psa, o miłości przeszłej, toksycznej, naprawionej.
Muzycznie Mikromusic trzyma się cały czas lat 80-tych i 60-tych. Tekstowo jest jak zawsze: i melancholijnie i zabawnie. Tytułowa Kraksa to pies Natalii Grosiak. Natalia adoptowała Kraksę 15 lat temu.Kraksie poświęcona jest też ostatnia piosenka na płycie,w której wokalistka powoli
żegna się ze swoim psem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

14.02.2022, 20:00 Klub Wytwórnia
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: MIKROMUSIC

Cudowna atmosfera;) niepowtarzalny klimat;)
Świetny koncert!
Występ rewelacyjny. Głos Pani Natalii na żywo brzmi identycznie jak w nagraniach studyjnych. Do tego muzyczne wycieczki towarzyszących jej Panów Dowida i Roberta brzmią poprostu świetnie, dodając trochę swieżości do znanych utworów. Z resztą małe koncerty (szczególnie akustyczne) mają swój niepowtarzalny klimat... Serdecznie polecam :)
Występ był cudowny. Klimat, muzyka 😍
fajnie było:)
Superancki koncert!
Świetni wykonawcy, dobre brzmienie i przyjemne miejsce jakim jest Amfiteatr w Parku Sowińskiego
Mikromusic the best. Widać spragnienie. Zarażają pozytywna energią. Muzyka świetna!
Było super!
Rewelacja
Istna uczta dla duszy! Bawiłam się cudownie
Jak zawsze rewelacja. Polecam koncerty Mikromusic.
Koncert pozostawił niedosyt. Mikromusic przyzwyczaił mnie do dłuższych koncertów. Ten trwał ok 70 minut z jednym bisem zaledwie... Od strony artystycznej, jak zwykle perfekcja Sala koncertowa bardzo sympatyczna, ale chyba zarządzający budynkiem nie ogarnia klimatyzacji i rekuperacji, przez co zapachy z restauracji przedostawały się na koncert... Chyba, że to taka promocja świeżo otwartej restauracji w tym kompleksie
Przepiękny koncert!
Mikromusic jak zawsze cudowne! Wczoraj brakowało trochę typowego dla nich luzu i improwizacji koncertowych, ale to dopiero drugi koncert z tym materiałem, a przecież płyta ma już 1,5 roku. Takie niestety są smutne realia tych trudnych pandemicznych czasów. Tak dla artystów jaki i dla publiczności koncertowej. Tym niemniej klimat jaki wspólnie stworzyli artyści i publiczność był wyjątkowy. Aż chce się kupić bilet na kolejny koncert Mikromusic.
Muzyka lekiem na całe zło! Dzięki mikromusic 💙
Koncert był niesamowity. Profesjonalizm I klasa. Atmosfera była zacna. Muzyka i aranżacja utworów bardzo ciekawa i miła dla ucha. Polecam koncert.
Michał 15.02.2021 09:01
Niesamowite emocje. Arcypiękny głos!
Świetny!!!!!!
Przecudowny koncert, wokalistka zespołu Mikromusic zaczarowała publiczność swoim głosem. Jedyną rzeczą, która mi przeszkadzała było zbyt mocne nagłośnienie. To może brzmi dziwnie, w końcu to był koncert, ale momentami bolały uczy, mimo że jestem młodą osobą przyzwyczajoną do hałasu. Moja koleżanka była tego samego zdania.
Jak zawsze wspaniały występ Natalii i Skubasa, wspaniały popis instrumentalny Mikromusic! Dziękuję za wspaniałe przeżycia! Szkoda że perkusja była trochę zagłuszająca całą resztę. Rodzina miała problem z rozróżnieniem słów w piosenkach, przy czym z płyt wokal jest dużo wyraźniejszy.
Koncert jak zawsze na świetnym poziomie. To były dwie godziny doznań, które na długo pozostają w pamięci. Super energia oraz świetne w warstwie tekstowej i muzyczne utwory!
Swietny koncert! Niesamowity dzwiek, muzycy pierwsza klasa, a w szczegolnosci perkusja i gitara. Prosba do Skubasa o nagranie piosenek, ktorych mielismy okazje posluchac, a ktorych ponoc nagrania nie planuje. Czekamy az znajda sie na plycie. Niezdecydowanym naprawde polecam!
Rewelacja. Tona dobrej muzyki
Bylo cudownie!!! Poprosimy o koncert samego Skubasa!
Najlepszy koncert na świecie!!!!
Wspaniały koncert, niesamowite wrażenia dźwiękowe zapewnione przez Mikromusic to jest coś czego każdy powinien doświadczyć!
Było pięknie ! Cudowny klimat i atmosfera.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert