koncert

MIKROMUSIC

koncert

MIKROMUSIC

MIKROMUSIC - Bilety na koncert

Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Sam zespół określa ją po prostu jako Mikromusic. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Niektórzy dziennikarze określają ich muzykę jako avant pop lub art pop. Mikromusic ma na koncie sześć płyt studyjnych, ale prawdziwą moc pokazują na koncertach. W ciągu całej swojej działalności wydali trzy bardzo ciepło przyjęte albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach, między innymi na Open'er Festival, Ladies Jazz Festival, Top Trendy, Festiwal Piosenki w Opolu. Koncertowali również za granicą, między innymi w Japonii (Blue Note Tokyo), Niemczech, Estonii, Czechach, Białorusi, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech czy Rumunii. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku.

Ważnym aspektem działalności Mikromusic jest wizualna strona ich twórczości . Teledyski zespołu były wielokrotnie nominowane i nagradzane na takich festiwalach jak : Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards.
Liderką zespołu jest Natalia Grosiak - wokalistka, tekściarka i kompozytorka, współpracująca z takimi tuzami polskiej sceny muzycznej jak Smolik, Leszek Możdżer, Skubas, Kev Fox, Renata Przemyk, L.U.C, Mioush.
Zespół stworzył muzykę do filmów „Chemia” (reż. Bartek Prokopowicz) oraz „Konfident” (reż. Juraj Nvota) oraz do spektaklu muzycznego „Trzy wesołe krasnoludki” dla Teatru Muzycznego Capitol (reż. Konrad Imiela).
Oglądalność teledysków Mikromusic na Youtube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyty „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2018.

Skład zespołu:
Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa
Robert Jarmużek – piano
Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne
Łukasz Sobolak – perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

Rewelacja
Istna uczta dla duszy! Bawiłam się cudownie
Jak zawsze rewelacja. Polecam koncerty Mikromusic.
Koncert pozostawił niedosyt. Mikromusic przyzwyczaił mnie do dłuższych koncertów. Ten trwał ok 70 minut z jednym bisem zaledwie... Od strony artystycznej, jak zwykle perfekcja Sala koncertowa bardzo sympatyczna, ale chyba zarządzający budynkiem nie ogarnia klimatyzacji i rekuperacji, przez co zapachy z restauracji przedostawały się na koncert... Chyba, że to taka promocja świeżo otwartej restauracji w tym kompleksie
Przepiękny koncert!
Mikromusic jak zawsze cudowne! Wczoraj brakowało trochę typowego dla nich luzu i improwizacji koncertowych, ale to dopiero drugi koncert z tym materiałem, a przecież płyta ma już 1,5 roku. Takie niestety są smutne realia tych trudnych pandemicznych czasów. Tak dla artystów jaki i dla publiczności koncertowej. Tym niemniej klimat jaki wspólnie stworzyli artyści i publiczność był wyjątkowy. Aż chce się kupić bilet na kolejny koncert Mikromusic.
Muzyka lekiem na całe zło! Dzięki mikromusic 💙
Koncert był niesamowity. Profesjonalizm I klasa. Atmosfera była zacna. Muzyka i aranżacja utworów bardzo ciekawa i miła dla ucha. Polecam koncert.
Michał 15.02.2021 09:01
Niesamowite emocje. Arcypiękny głos!
Świetny!!!!!!
Przecudowny koncert, wokalistka zespołu Mikromusic zaczarowała publiczność swoim głosem. Jedyną rzeczą, która mi przeszkadzała było zbyt mocne nagłośnienie. To może brzmi dziwnie, w końcu to był koncert, ale momentami bolały uczy, mimo że jestem młodą osobą przyzwyczajoną do hałasu. Moja koleżanka była tego samego zdania.
Jak zawsze wspaniały występ Natalii i Skubasa, wspaniały popis instrumentalny Mikromusic! Dziękuję za wspaniałe przeżycia! Szkoda że perkusja była trochę zagłuszająca całą resztę. Rodzina miała problem z rozróżnieniem słów w piosenkach, przy czym z płyt wokal jest dużo wyraźniejszy.
Koncert jak zawsze na świetnym poziomie. To były dwie godziny doznań, które na długo pozostają w pamięci. Super energia oraz świetne w warstwie tekstowej i muzyczne utwory!
Swietny koncert! Niesamowity dzwiek, muzycy pierwsza klasa, a w szczegolnosci perkusja i gitara. Prosba do Skubasa o nagranie piosenek, ktorych mielismy okazje posluchac, a ktorych ponoc nagrania nie planuje. Czekamy az znajda sie na plycie. Niezdecydowanym naprawde polecam!
Rewelacja. Tona dobrej muzyki
Bylo cudownie!!! Poprosimy o koncert samego Skubasa!
Najlepszy koncert na świecie!!!!
Wspaniały koncert, niesamowite wrażenia dźwiękowe zapewnione przez Mikromusic to jest coś czego każdy powinien doświadczyć!
Było pięknie ! Cudowny klimat i atmosfera.
Skubas jak zawsze REWELACJA, Natalia REWELACJA, wkurzające jest natomiast, że Mikromusic gra w 50 % z playbacku, TAK SIĘ NIE ROBI !!! I ten "perkusista" , który nieudolnie udawał, że gra na żywo ... Czas chyba wrócić do szkoły muzycznej.
Rewelacja
Świetny występ ale niestety jak zwykle w Filharmonii Pomorskiej akustyka zniekształcała wokal.
Warto było przyjechać z Katowic. Najpiękniejsze 'przedwiośnie' :) Magia.. Tyle emocji, wzruszeń. Skubas pozamiatał emocjonalnie wykonujac z Grosiakiem na bisie 'Nie mam dla Ciebie miłości'.. Uslyszeć 'Bezwładnie'-coś wręcz przeszywającego.. Grosiak czaruje głosem. Uspokaja, dotyka. Jeśli macie możliwość, wpadajcie na ich koncerty.. Warto bardzo.
Nie wiem jak oni to robią, ale każdy jeden utwór grany na koncercie, a słucham ich płyt i chodzę na koncerty od 11 lat, jest wykonany lepiej niż na płycie. Możliwe, że nagrania nie mogą być tak ekspresyjne, improwizacyjne, a może po prostu Mikrusy mają tyle pomysłów na wykonanie każdej ze swych piosenek, że mogliby nagrać kilka płyt z tymi samymi piosenkami, a każda płyta byłaby inna! Płakałam przez prawie cały koncert, bo mnie nawet szaleństwa Jarmużka wzruszają, no ale ten zespół jest mi bardzo bliski muzycznie i porusza mnie na wskroś.
Wspaniały koncert.Wspaniały głos Pani Natalii i doskonałe brzmienie zespołu, który jest supermegamulti instrumentalny. Gorąco polecam duet ze Skubasem !!! Jestem zachwycona.
Karolinka841 18.03.2019 10:40
Koncert który zostawia niedosyt emocji tego wieczoru. Kupiliśmy płyty aby móc chociaż w namiastce przedłużyć te chwile. Nie da porównać się z przeżyciami na żywo ale łączyć należy się z emocjami z koncertu. Dziękujemy za koncert!
Cudowny, energetyczny koncert! Było super!
Koncert bardzo dobry. Jednak w sali tak doskonałej i nowoczesnej jak CKK Jordanki głos Pani Natalii powinien wybrzmiec w pełni a zdaje się, że w kilku aranżacjach był przygnieciony dźwiękiem instrumentalii, nie jest to w moim odczuciu duży minus (aranze były wspaniałe) , jednak osoby które nie znały tekstu mogły mieć problem z ich zrozumieniem Jestem zachwycona Panem Skubasem pierwszy raz miałam możliwość, na żywo, wysłuchać utworów i genialnych 2 premierowych piosenek (oby znalazły się na płycie) za Pana Skubasa ⭐⭐⭐⭐⭐
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane