koncert

Moriah Woods

koncert

Moriah Woods

Moriah Woods - Bilety na koncert

Moriah Woods – od niedawna zamieszkała w Puławach singer-songwriterka pochodząca ze stanu Colorado w USA. Muzykę ma we krwi, jej matka jest skrzypaczką, ojciec – muzykiem rockowym. Już jako nastolatka wyprowadziła się z domu by grać i podróżować. Po powrocie w rodzinne strony Moriah zajęła się pisaniem własnych utworów. W grudniu 2013 roku ukazał się jej pierwszy album zatytułowany „Bring the Rain”. Co ciekawe, krążek nagrała samodzielnie we własnym domu. Płyta zawiera dziesięć kompozycji utrzymanych w stylistyce amerykańskiego folku lat 20. W 2016 roku wydała pierwszy studyjny album, ‚The Road to Some Strange Forest’, Płytę tę promowal singiel ‚The Serpent’ do którego został nakręcony teledysk.

Ma na swoim koncie koncerty w Polsce jak i za granicą, koncertowała w Niemczech, Belgii, Holandii, Francji, USA, Węgrzech, Słowacji, Ukrainie i Estonii. Wraz ze swoim zespołem występowała m.in.: Łódź Songwriter Festival (2015), Liveurope Showcase (2015), Poznań Enea Spring Break (2016), Slow Life Music Festival (2016), Augustoff Festival (2016), Piotrkoff Festival (2018). Szerszej publiczności dała się poznać otwierając koncerty artystki LP podczas polskiej części jej europejskiej trasy w Warszawie i Poznaniu. Wraz z zespołem została finalistką konkursu Firestone Headliners of Tomorrow (2017).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Moriah Woods

Klimatyczny koncert, w przyjemnym miejscu.
Było wspaniale, świetna artystka, super miejsce
Niesamowity, magiczny koncert. Moriah zaczarowała nas swoim głosem, historiami, którymi dzieli się między utworami oraz przesłaniem idącym za tekstem.

Polecane z kategorii koncert