koncert Mrozu

Mrozu - Aura Tour

koncert Mrozu

Mrozu - Aura Tour

Mrozu - Aura Tour - Bilety na koncert

Kto był, ten wie, że koncerty Mroza to potężna dawka pozytywnej energii. Kto jeszcze nie miał okazji, teraz może się o tym przekonać!

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock and roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Na scenie daje z siebie wszystko, a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska.

Trzeci album artysty, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Jego hity są nieustannie grane w największych polskich stacjach radiowych.

W 2020 robi napad na kolejne sale koncertowe! Do zobaczenia i usłyszenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Covidowe przeszkody pokonane! Koncert pierwsza klasa. Nagłośnienie i oświetlenie - duży plus. Mrozu - oczywiście 5 gwiazdek :) czekam na następny koncert.
świetny występ- tego nam brakowało :)
Niesamowite przeżycie polecam wszystkim , super zabawa i super energia 👏
Fantastyczny koncert. Świetna zabawa. Było bluesowo, tanecznie i bardzo pozytywnie. Niezapomniany wieczór.
Rewelacyjnie, dużo dobrej energii, to się po prostu czuło...tą autentyczną wieź artystów z publicznością. Mrozu z chłopakami dali z siebie extra power. Dziękuję, pokonamy covid i widzimy się na kolejnym koncercie💪👍🍀
To był mega udany koncert. Dziękujemy:)
Pierwszy koncert Mroza, na którym byłem. Żałuję, że wcześniej nie było mi dane uczestniczyć w nich. Niesamowita energia, którą zaraził całą publiczność. Fantastycznie było uczestniczyć w tym wydarzeniu. Jedynie lekki niedosyt mam, ponieważ zabrakło kilku utworów i niestety nie było możliwości spotkania z artystą po koncercie choćby na chwilę ale wiadomo... pandemia. Więc obyśmy spotkali się ponownie w lepszych czasach!
Koncert Mroza genialny! Ale ciągle czuję niedosyt. Mam nadzieję,że niedługo znów zawita do Katowic...
Doskonały przykład jak podnieść ludzi na duchu w tych trudnych czasach. Cały zespół zasługuje na order- coś wspaniałego
Nie było to moje pierwsze spotkanie z Mrozem, więc wiedziałem czego się spodziewać. Występ dobry, energetyczny, ale krótki - podstawowy set 1 godzina 5 minut, dwa numery na bis. Trochę mało jak na artystę z dorobkiem 5 płyt. Organizacyjnie - koncert w reżimie pandemicznym - mocno kulało. Sprawdzanie temperatury na wejściu - nikt nie pilnuje odległości miedzy wchodzącymi. Oświadczenia o braku covid wrzucane do jakiegoś kartonu - powinny być odbierane przy sprawdzeniu biletu. Sprawdzanie biletów - bileterka nawet dobrze nie spojrzała na bilet. Na sali mniej więcej połowa osób w maseczkach, połowa w trakcie koncertu ściąga - nikt z obsługi nie zwraca uwagi, to samo przy wyjściu. Adria Art, na przyszłość - jeśli wprowadzamy jakieś zasady, to trzeba się ich trzymać i egzekwować.
Organizacja OK. Koncert SUPER !
było cudownie, energetycznie, śpiewająco, tanecznie i z aurą! ;-)
To było TO!!!!! Super koncert , spodziewałem się ze będzie dobra zabawa , ale to co tam się wydarzyło przerosło moje oczekiwania .
Rewelacja! Wspaniała energia i baaardzo dobra AURA 😃
Koncert Super!!! Świata atmosfera Super się bawiliśmy.!!! Mrozu rewelacja!!! Zespół również. Już czekamy na następny koncert. Polecamy i to bardzo.
Niestety nie skorzystałam z biletu, ze względu na rosnącą w ostatnich dniach liczbę zachorowań na covid-19. Bardzo żałuję, że wydarzenie nie zostało jednak przeniesione na inny termin.
Rewelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM, KOCHAM,KOCHAM jak to Kora mówiła :)
Jeden z lepszych koncertów na jakich byłam! Mrozu i jego super zespół muzyków - poziom światowy!
Było rewelacyjnie! Warto było czekać. Organizacja sprawna w 100%.
Koncert był dobry, jednakże w porównaniu z koncertami "Mrozu -Aura" przed pandemia lista granych utworów skróciła się o co najmniej trzy pozycje przez to koncert trwał 1h i 20 minuta w porównaniu z prawie 2 h który odbył się w Kielcach, a cena za koncert była ponad 1.5 razy większa
🔥!! Było wspaniale, czekam na następny:)
Piękny koncert. Artysta przez duże A. Polecam !!!
Genialna zabawa! Mrozu na żywo jeszcze lepszy niż z płyty 💙
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane