koncert Mrozu

Mrozu - Aura Tour

koncert Mrozu

Mrozu - Aura Tour

Mrozu - Aura Tour - Bilety na koncert

Mrozu - Aura Tour | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Kto był, ten wie, że koncerty Mroza to potężna dawka pozytywnej energii. Kto jeszcze nie miał okazji, teraz może się o tym przekonać!

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock and roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Na scenie daje z siebie wszystko, a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska.

Trzeci album artysty, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Jego hity są nieustannie grane w największych polskich stacjach radiowych.

W 2020 robi napad na kolejne sale koncertowe! Do zobaczenia i usłyszenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Rewelacyjny koncert! Wspaniała atmosfera! Muzyczna uczta! Super organizacja!
koncert super, nagłośnienie średnie
Tęskniłam już bardzo za takim koncertem na żywo. Mrozu z zespołem zagrali wspaniałe. W dzisiejszych czasach jeszcze bardziej doceniam takie chwile.
Było cudnie, klimat, muzyka po prostu rewelacja
Z przykrością informuję, że z uwagi na zmianę miejsca oraz niesprzyjającą aurę (opady deszczu)zmuszona byłam do rezygnacji koncertu.
Świetny koncert, mega zabawa, Mrozu szacun 💪👏👏👏
Po raz kolejny jestem zachwycona koncertem Mroza! Niesamowita energia, świetny kontakt z publicznością, genialni muzycy na scenie. Gorąco polecam i z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie z Artystą!
My niestety nie bawiliśmy się na koncercie. 3 razy zmieniano termin koncertu, wiec nie mogliśmy poważnie potraktować terminu na 20 sierpnia i akurat w tym czasie byliśmy na wyjedzie urlopowym. Szkoda, bo koncert na pewno był fajny!
Koncert był cudowny, wspaniały, fantastyczny. Cóż więcej dodać. Czekam z niecierpliwością na następny koncert Mroza w Przecławiu lub w Szczecinie.
Fantastyczny koncert!!! Prawdziwa, organiczna muzyka. Świetny wokal Mroza. Fantastyczny klimat, numery i ich wykonanie. Mrozu i kapela powalają energią. Doładowali mnie na maksa!!! Polecam dla ceniących dobrą muzykę
Mimo okoliczności zabawa super. Mrozu z zespołem dali z siebie 102 %. To mój pierwszy koncert Mroza. Polecam wszystkim szczególnie w innej akustyce. Drobny minus za nierówną jakość dźwięku.
JJ. 13.08.2020 17:24

Polecane