koncert Mrozu

Mrozu - koncerty 2022

koncert Mrozu

Mrozu - koncerty 2022

Mrozu - koncerty 2022 - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mrozu – koncert 2022
Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, tekściarz, który w swojej twórczości łączy blues, soul i rock’n’roll. Zdobywca wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a takie hity jak „Nic do stracenia” czy „Jak nie my, to kto” zna cała Polska.
W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który – platynową już – płytą „Rollercoaster” udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. „Nic do stracenia” z tego albumu stał się najczęściej granym utworem w radiach w 2014 roku.
W pracę nad albumem „Zew” poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Płyta pokazała, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczył fanów. Status złotej płyty uzyskał album „Aura”, którą Mrozu podzielił się z fanami w 2019 roku.
Rok 2021 to sukces dwóch singli, które zdobyły szczyty playlist radiowych: „Złoto” i „Galacticos”. „Palę w oknie” to ostatni utwór promujący nowy, już szósty album artysty – „Złote bloki”. Krążek miał premierę w primaaprilisowy piątek 2022 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
24.07.2022, 20:00 Amfiteatr
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Mrozu - koncerty 2022

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert