koncert Mrozu

MROZU - Zew

koncert Mrozu

MROZU - Zew

MROZU - Zew - Bilety na koncert

Mrozu promuje nową płytę w Starym Klasztorze!

Wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów nagrał nową płytę pt. „Zew”.

Wrocławska publiczność jako pierwsza w Polsce usłyszy premierowy materiał.

Mrozu zagra w swoim rodzinnym mieście 7 marca, w przeddzień Dnia Kobiet w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

W 2009 nagrał debiutancką płytę „Miliony Monet”, której tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce. Mrozu przez lata ewoluował, odszedł od r'n'b i obecnie w jego muzyce znajdziemy dużo odniesień do rdzennego soulu, bluesa i rock'and'roll'a.

W 2014 roku Mrozu pokazał się jako ukształtowany artysta, który płytą „Rollercoaster”, udowodnił, że wciąż ma talent do pisania chwytliwych piosenek. Płyta ta, to świetnie brzmiąca eklektyczna kompilacja, pełna różnego rodzaju emocjonalnych zwrotów akcji, także dla bardziej wymagającego słuchacza. Pochodzą z niej takie hity jak: „Rollercoaster”, „1000 metrów nad ziemią”, „Jak nie my to kto”, „ Poza Logiką” czy wykonany wspólnie z chórem Sound n' Grace „Nic do stracenia”, który okazał się najczęściej graną piosenką w radiach w 2014 roku. Artysta, zdobył też liczne nagrody, a album „Rollercoaster” pokrył się platyną.

Obecnie Mrozu zakończył pracę nad nowym albumem i poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Tym razem jego kooperacja z producentem Marcinem Borsem była w jeszcze większym stopniu pracą tandemową, co zaowocowało spójnym i wyrazistym materiałem.

Nowa płyta pokazuje, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczy entuzjastów klasycznego „brudnego” brzmienia, charakterystycznego dla lat 70 czy 90 poprzedniego stulecia. Na płycie „ZEW” pojawią się też bardziej osobiste teksty, utwory koncepcyjne, które opisują dziką, momentami mroczną stronę ludzkiej natury. Mrozu cały czas pozostaje wierny zasadzie, że bezwzględnie najważniejsza jest muzyka. Artysta konsekwentnie unika bywania na salonach chcąc być kojarzony jedynie z tym co tworzy. Fani mieli wielokrotnie okazje usłyszeć go na żywo na niezliczonych, energetycznych koncertach ze swoim zespołem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje MROZU - Zew

Dla mnie bomba, polecam. Głos w porządku, zespół fantastyczny i przy tym zero sodówki.
Nie wiem co było nie tak, ale nie było słychać co i o czym śpiewa wykonawca, może złe nagłośnienie tzn, muzyka głośniejsza od śpiewu wykonawcy...
Super miejsce super impreza kameralnie. Proszę by artyści nie uprawiali prywatyzacji m. in. Kto jest znajomy na widowni itd...To nieprofesjonalne
Serdecznie polecam każdemu wybrać sie na koncert Łukasza! Wspaniały wokalista i człowiek, z poczuciem humoru. Świetny kontakt z publicznością! Muzyka na żywo, płyta inna niż poprzednie jednak myślę że może sie spodobać. Polecam koncerty ;)
Mrozu nie zawiódł swoich fanów. Słychać i widać, że odchodzi od swojego wcześniejszego popowego wcielenia. Zaprezentował się zupełnie z innej strony i na pewno zaskoczył ludzi zgromadzonych na widowni. Muzycznie koncert świetny. Gitary, perkusja, instrumenty dente wszystko razem tworzyło spójną całość. Jak Mrozu kolejny raz odwiedzi Wrocław na pewno się wybierzemy!

Polecane z kategorii koncert