Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert Maciej Balcar

Maciej Balcar - Plus

koncert Maciej Balcar

Maciej Balcar - Plus

Maciej Balcar - Plus - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

MACIEJ BALCAR - premiera nowej płyty w Starym Klasztorze!

Stary Klasztor zaprasza 23 lutego na koncert Macieja Balcara promujący najnowszą płyt® pt. „PLUS”
Wielkimi krokami zbliża się kolejny album solowy Macieja Balcara, pt. „PLUS”. To kolejne, siódme już wydawnictwo artysty, który poza głównym nurtem, jakim jest śpiewanie w formacji DŻEM, doskonale i z pasją godną pozazdroszczenia, realizuje się w swoim solowym projekcie. Od lat towarzyszą mu też ci sami nietuzinkowi muzycy, z którymi oprócz nagrywania płyt, raz do roku, podczas ferii zimowych, wyrusza w prawie trzytygodniową, pełną muzycznych przygód trasę koncertową.
I właśnie już niedługo, w lutym 2023, podczas kolejnej trasy solowej „PLUS LIVE 23", premierę będzie miał album PLUS. Na płycie znajdzie się 10 utworów, w których koncepcja piosenki autorskiej wzbogacona jest wytrawnymi elementami rocka, bluesa, oraz folku. Podczas koncertów obszernie zostanie zaprezentowany nowy album, ale nie zabraknie również najważniejszych utworów z płyt poprzednich. Serdecznie zapraszamy na tę muzyczną ucztę;-)

Maćkowi Balcarowi towarzyszy zespół w składzie:
Jan Gałach - skrzypce elektryczne, mandolina
Krzysztof FLIPPER Krupa - instrumenty perkusyjne
Maciej Mąka - gitary elektryczne
Piotr QUENTIN Wojtanowski - gitary basowe

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Maciej Balcar - Plus


Jak działają recenzje?
Występ super. Nagłośnienie dobre, sala gotycka bardzo fajny klimat. Na sali chłodno więc lepiej coś na sobie mieć ciepłego. Można na miejscu kupić i pić piwo. Na pewno tam wrócę jeszcze. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce. Szatnia płatna 5 zł.
Artur 01.03.2023 08:42
Było ekstra!
Anna 24.02.2023 13:42
Dzielę się radością pokoncertową! Dobry czas, dobrzy ludzie. Mam nadzieję, że uczestnicy wyniosą dla siebie coś dobrego z tych słów którymi karmił nas Maciek Balcar z zespołem. Wszystko jest po coś. Z teksu piosenki tytułowej, w mojej interpretacji tak w skrócie: równowaga musi być, oddać Bogu działanie, i podejmując codzienność Pan Bóg sprawia, że bilans będzie rósł. Przekuwanie swoich słabości - naprawdę dodaje sił itd. Jan Gałach jak zwykle świetnie. Dziękuję. Minus za akustykę, muzyka zagłusza słowa wokalisty.
Anna 24.02.2023 08:53

Polecane z kategorii koncert