koncert

Maciej Lipina w utworach ze spektaklu Skazany na bluesa

koncert

Maciej Lipina w utworach ze spektaklu Skazany na bluesa

Maciej Lipina w utworach ze spektaklu Skazany na bluesa - Bilety na koncert

Zapraszamy na koncert utworów z repertuaru grupy Dżem, w wykonaniu Macieja Lipiny – odtwórcy głównej roli w Skazany na bluesa – pierwszej w Polsce teatralnej adaptacji filmu Przemysława Angermana i Jana Kidawy-Błońskiego w reżyserii Arkadiusza Jakubika.

Spektakl o legendarnym wokaliście Dżemu, Ryśku Riedlu jest nieprzerwanie grany z wielkim powodzeniem w Teatrze Śląskim w Katowicach. Maciejowi Lipinie, na co dzień wokaliście zespołu Ścigani, towarzyszyć będą na scenie muzycy Teatru Śląskiego. ZespółSkazani na bluesa tworzą: Adam Snopek – instrumenty klawiszowe, Paweł Ambroziak – gitara, Sebastian Kret – gitara, Ronald Tuczykont – gitara basowa, Michał Dziewiński – perkusja.

Usłyszymy najważniejsze utwory z repertuaru Ryszarda Riedla i zespołu Dżem.

Maciej Lipina – muzyk, wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor piosenek, aktor teatralny, pedagog muzyczny, założyciel i lider grupy Ścigani.

Dyskografia z zespołem Ścigani: Nigdy więcej bluesa (2005), Bez hamulców (2007), Spiritus movens(2011)

Nagrody: dwie statuetki Super Hit TVP2 za utwory „Niby razem” i „Uwierz mi chociaż raz” (2009), Wokalista roku 2008 (wg. Blues Top), Grand Prix na Blues Rock Jazz Festival 2009.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Maciej Lipina w utworach ze spektaklu Skazany na bluesa

Jak zawsze w Bogarcie - świetny , klimatyczny koncert.Było super.
Super koncert w rewelacyjnym miejscu!

Polecane z kategorii koncert