koncert

Maciej Zakościelny muzycznie

koncert

Maciej Zakościelny muzycznie

Maciej Zakościelny muzycznie - Bilety na koncert

Maciej Zakościelny - Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie.

Ukończył rowniez Państwową Szkole Muzyczną I i IIgo stopnia im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie skrzypiec. Tuz po ukończeniu studiów aktorskich, przez kilka sezonów był aktorem Teatru Współczesnego w Warszawie.

Ma na swoim koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych i teatralnych. Współpracuje również z Teatrem Telewizji. Szerokiej publiczności znany jest m.in. z takich produkcji jak: "Tylko mnie kochaj" Kryminalni" "Czas Honoru" "Strażacy" i ostatnio "Listy do M 2"

Jest współtwórcą i współproducentem projektu muzycznego poświęconego królowej swingu Carmen Moreno i jej wnuczce Annie Serafińskiej, w którym był gospodarzem, grał na skrzypcach i śpiewał swingowe utwory. W listopadzie 2009 r. wystąpił w II edycji „Śpiewając Jazz”, wystąpił na Festiwalu Jazz Jamboree, gdzie na scenie towarzyszył Mariannie Wróblewskiej – jednej z najciekawszych wokalistek historii polskiego jazzu i Beacie Przybytek - pianistce, wokalistce jazzowej. Maciej jest również współzałożycielem Fundacji Artystycznej im. Kaliny Jędrusik "Kalinowe Serce" która powstała w 2009r. która ma na celu kultywowaniu pamięci Kaliny Jędrusik i promowaniu młodych talentów.

Utwory jakie usłyszymy to:

 1. Fly Me To The Moon
 2. Smile muz. Charlie Chaplin
 3. Jej portret Wlodzimierz Nahorny / Jonasz Kofta.
 4. Kiedy Mnie Juz Nie Bedzie Agnieszka Osiecka / Seweryn Krajewski
 5. It Had To Be You
 6. L.O.V.E.
 7. Zmierzch Jeremy Przybora / Jerzy Wasowski
 8. Yesterday Paul McCartney
 9. Love And Marriage
 10. Chick To Chick / All Of Me
 11. Nie dokazuj Marek Grechuta / jan Kanty Pawluskiewicz
 12. Route 66

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Maciej Zakościelny muzycznie

Pieję z zachwytu! ;) Świetny koncert, tylko za krótki;))) Chcemy więcej!
super koncert! bylam bardzo wzruszona i z checia wybiore sie po raz kolejny :)
Bardzo miłe wydarzenie :)
Pierwszy raz pojawiłam się w tym miejscu. Było cudnie. Oczywiście przyszłam na artystę którego lubię więc jedyne na co mogę się poskarżyć to to że występ był za krótki !!!! Miejsce bardzo sympatyczne i na swój sposób kameralne. Kuchnia i obsługa zadowalająca. Mam nadzieję, że jeszcze pojawię się na jakimś wydarzeniu pozdrawiam Luiza Jabłońska
wrażenia super, styl i charakter artysty

Polecane z kategorii koncert