koncert

Magda Navarrete & Andrzej Lewocki Duo

koncert

Magda Navarrete & Andrzej Lewocki Duo

Magda Navarrete & Andrzej Lewocki Duo - Bilety na koncert

Magda Navarrete
Wokalistka, tancerka, producentka muzyczna, trenerka głosu.
Kobieta z pasją, talentem i wizją. Tworzy spektakle, nagrywa płyty, koncertuje po całym świecie, czerpie z muzyki hiszpańskojęzycznej i bałkańskiej. Jej artystyczne BIO jest tak bogate jak kultury, kórymi się interesuje i z których czerpie inspiracje.
Ma na swoim koncie kilka płyt, między innymi: "Chilli", "Iman", "Warszawski Lutosławski" czy najnowsza "Mezhira" z grupą Caravana Banda. Koncertuje w Europie, Afryce i Ameryce Południowej. Z powodzeniem dzieli czas między życie artystyczne i pracę trenera głosu w warszawskim Vocal Studio.
Na scenie tryska energią, charyzmą i seksapilem- wplata w koncerty taniec flamenco- dodatkowo podnosząc temperaturę występu.
Andrzej Lewocki
Gitarzysta Flamenco, laureat Międzynarodowego Konkursu Gitary Flamenco w Murcii im. Niño Ricardo (II miejsce). Brał udział w licznych warsztatach flamenco w kraju i za granicą. Współtworzy wiele projektów muzycznych Nagrywa dla radia i telewizji, Zapraszany jest także, jako muzyk studyjny. Jest twórcą lubeskiej szkoły flamenco oraz producentem doskonałej jakości cajonów.
Magda i Andrzej koncertują w Polsce, Irlandii, w Czechach, na Węgrzech, w Austrii i Słowacji. Są zapraszani na międzynarodowe festiwale- niebawem odwiedzą Maroko. Z każdej podróży przywożą najcennniejsze skarby- muzyczne inspiracje. Grają flamenco, muzykę krajów hiszpańskojęzycznych, nowe interpretacje polskich przebojów, rytmy bałkańskie i sefardyjskie.
Z tym duetem warto wybrać się w muzyczną podróż!
Ah....i jest jeszcze coś.....taniec i rytm wybijany obcasami Magdy - to prawdziwy rarytas dla oka i ucha.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Magda Navarrete & Andrzej Lewocki Duo

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert