koncert

Magda Umer

koncert

Magda Umer

Magda Umer - Bilety na koncert

Magda Umer | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Piosenkarka, aktorka, scenarzystka i reżyserka. Perfekcyjne połączenie wiersza, muzyki i aktorstwa w jej wykonaniu sprawiło, że upowszechniła się moda na piosenkę poetycką. Nagrała kilka płyt, m.in. „Koncert jesienny”, ”Gdzie Ty jesteś”, „Wszystko skończone”, ”Magda Umer” „O niebieskim pachnącym groszku”, ”Koncert sprzed lat”, „Kołysanki Utulanki”- z Grzegorzem Turnauem, w 2010 r. – „Noce i sny” i najnowsza – wydana w 2012 r. „Wciąż się na coś czeka” Jest autorką i wykonawczynią autorskich recitali telewizyjnych: „Cienie", „Na strychu", „Wszystko już było". Tworzy widowiska poetyckie dla teatru, estrady i telewizji, programy poświęcone twórcom piosenki literackiej i studenckiej m.in.: Elżbiecie Adamiak, Wojtkowi Bellonowi, Leszkowi Długoszowi, Markowi Grechucie, Elżbiecie Wojnowskiej, Maciejowi Zembatemu a także Agnieszce Osieckiej, Jeremiemu Przyborze i Jerzemu Wasowskiemu, Kalinie Jędrusik, Wojciechowi Młynarskiemu, Sewerynowi Krajewskiemu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

To była uczta duchowa . Pani Magda Umer jak zawsze genialna . Mumio moje kochane również .Formuła koncertu z Przyborą wymyślona na 102 właśnie. Chcę ich widzieć częściej w Krakowie. Przydałaby się płyta z nagraniem video. Super .
Rewelacyjny spektakl, ale nie jestem tym zdziwiona, bo uwielbiam zarówno Magdę Umer i Mumio jak i teksty Jeremiego Przybory. Polecam bardzo!
Magda Umer i Mumio pokazali wysoką klasę. Świetny występ i wspaniała zabawa. Jeśli spektakl byłby dostępny na płycie DVD, oglądałabym go codziennie. Bardzo dziękuję Wykonawcom :-)
Przepiękne, fantastyczne przedstawienie z Panią Magdą Umer w roli Cioteczki Potakiwaczki. W cudowny sposób oddana atmosfera „Kabaretu Starszych Panów”, tego niepowtarzalnego, łagodnego humoru. Doskonali aktorzy MUMIO, potrafiący rozśmieszyć nie tylko publiczność, ale też samą Panią Umer.
Kupiłem bilety, ufając, że nazwisko Magdy Umer jest gwarantem poziomu wydarzenia. I nie pomyliłem się. Świetny spektakl, uczta nie tylko dla miłośników twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, ale także dla fanów humoru opartego na absurdzie. Ech, ta szwaczka, która szwała i szwała, mewy pocztowe, miłośniczki kiszonych ogórków... Jestem pod wrażeniem umiejętności aktorskich i wokalnych członków kabaretu Mumio. Prawdę mówiąc, nie podejrzewałem ich o to. A byli znakomici. Zastanawiam się, ile w tym było improwizacji (sądzą po reakcjach M. Umer - całkiem sporo), a ile przygotowanych tekstów. Genialny dialog Makbeta i Desdemony. Brawo!
Bawilam sie swietnie, ale to jest tak zwykle z MUMIO. Gorąco polecam.
Cudowni wszyscy, uczta spodziewana znając zarówno Magdę Umer jak i Mumio
Rewelacyjny spektakl! 2,5 godziny wspaniałej zabawy.
Spektakl absolutnie rewelacyjny!
Przypominania piosenek Starszych Panów nigdy za dużo. Pani Magda i Jeremi Przybora nierozerwalni. Poczucie humoru Mumio i ich talent aktorski to szczyty kabaretowe. Uroczy spektakl wzruszeń i łez śmiechu.
Kabaret Mumio od lat trzyma poziom! Magda Umer nie przysłania a trafnie i taktownie towarzyszy.
Fantastyczna zabawa, z wielką klasą. Nie mogło być inaczej, jeśli robi to Pani Magda Umer z kabaretem Mumio.
Wymarzony rodzaj humoru! Cudowny spektakl, czas mija w tempie przyśpieszonym- to i źle i dobrze. Czekamy na kolejny występ kabaretu Mumio!
Super. Jakże to się różni od dzisiejszych kabaretów i innych imprez. Okazuje się, że można się pięknie bawić bez chamstwa i przekleństw.Kabaret Starszych Panów i Magda Umer to klasa dziś nieosiągalna dla innych wykonawców.Osobne słowa uznania dla kabaretu Mumio.szkoda ,że zniknęli z mediów.
Wspaniałe! Ubaw po pachy!
Jestem pod wrażeniem!!!
Świetne przedstawienie,z klasą i ze smakiem, a przy tym bardzo dowcipnie!!. Rewelacja.
Udane popołudnie,:) Magda Umer jak zawsze doskonała..... uwielbiam ja..... szkoda tylko, ze tak mało było śpiewającego, boskiego głosu Pani Umer....
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak trudna rola głównego bohatera została pięknie przedstawiona. Aktorstwo pierwszej klasy. Gratuluję występu.
Kapitalny występ Magdy Umer, Mumio i zespołu muzycznego. Świetne piosenki duetu Przybora/Wasowski w pięknie wykonanych przez fantastycznych artystów. Mumio tak mocne, że kilka razy Magda Umer została "ugotowana". Proszę o więcej.
Magiczny koncert, niezmiennie cudnie łagodna Pani Magda!
Fantastyczna, pelna klasy, ciepla i humoru - jak zawsze.
Koncert był na najwyższym poziomie, ale przygotowanie sali - krzesła ciasno obok siebie, brak miejsca na nogi, duszno i gorąco - jak na te czasy i cenę biletu, skandalicznie niski standard. Nie chcieliśmy, żeby Pani Umer grała nam 'do kotleta', stąd nasza decyzja o kupieniu biletów w rzędach widowni. Siedzieliśmy ściśnięci jak sardynki, spoceni i niecierpliwi, co przeszkadzało w percepcji koncertu. Jeśli nie będę musiała, nigdy tam nie wrócę.
Żmigrocka 02.06.2019 17:34
Przepiękny koncert !!!!!!
Cudny występ. Wspomnienia, łza się kręci w oku. Żona zachwycona.
Koncert świetny, na wysokim poziomie co jest pewne w przypadku pani Umer: prowadzenie dyskretne. trochę za ciasno postawione krzesła w części teatralnej. Jestem bardzo zadowolona
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane