koncert

Magda Umer i Bogdan Hołownia - Bezsenna noc

koncert

Magda Umer i Bogdan Hołownia - Bezsenna noc

Magda Umer i Bogdan Hołownia - Bezsenna noc - Bilety na koncert

BEZSENNA NOC to tytuł ostantiej płyty dwojga wybitnych artystów - Magdy Umer i Bogdana Hołowni. Koncert na głos i fortepian. Moderato cantabile i jazz piano.
Prostota, wrażliwość i talent. Melancholia i uśmiech. Piękne piosenki o miłości.

Na ile niezwykłe będzie to połączenie, ocenicie Państwo sami. Wysłuchacie piosenek wybitnych poetów: Mariana Hemara, Juliana Tuwima, Ludwika Starskiego, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Jacka Korczakowskiego, Andrzeja Bianusza, Wincentego Fabera. Wśród kompozytorów same sławy: Henryk Wars, Władysław Dan Daniłowski, G. Cioffi, George Gershwin, Pat Johnson, Max Steiner, Jerzy Wasowski, Seweryn Krajewski, Jerzy Duduś Matuszkiewicz, Joseph Kosma, Zygmunt Konieczny.

Ja właściwie opowiadam piosenki - zdradziła kiedyś w wywiadzie Magda Umer. Ale jakie to są opowiadania… i z jaką ścieżką dźwiękową!

Płyta jest rozmową. Pianisty i wokalistki, do której włączają się zapomniani niejednokrotnie autorzy i kompozytorzy. Ponad naszymi głowami trwa ta rozmowa, a nutą w niej dominującą jest czułość. Czułość brzmi właśnie tak. - Tak napisała Teresa Drozda o tej płycie podsumowując wydawnictwa roku 2016.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Magda Umer i Bogdan Hołownia - Bezsenna noc

Koncerty pani Magdy to najpiękniejsze chwile w moim życiu. Na każdy czekam z ekscytacją i nigdy nie jestem zawiedziona. Klasa, wybitne poczucie humoru i melancholia. Kocham całym sercem i polecam chociaż raz przeżyć wieczór z głosem pani Magdy i anielską grą pana Bogdana ❤
Wspaniały repertuar i wykonawcy. Jedyne uwagi do organizatora. Po pierwsze bardzo mocna klimatyzacja. Można się dostosować, ale trzeba o tym widza uprzedzić. Po drugie psuły efekt umieszczone za artystami niebieskie diody LED, zrezygnowałbym z tego elementu, który drażni oczy po dłuższym patrzeniu w tamtą stronę.
Wspaniale miejsce i piękny koncert. Niepowtarzalne przeżycie dzięki wyjątkowym artystom.
Przepiękny wieczór pełen wzruszeń i zachwytów
Fantastyczny koncert
Wspaniałe wydarzenie!
było ślicznie i bardzo klimatycznie jak zawsze u Pani Magdy
Magdę Umer uwielbiam od zawsze, a akompaniament - brak słów. To był refleksyjny wieczór, dziękuję :-)
Cudowny koncert! Wielcy artyści, którzy potrafią roztoczyć wokół siebie poezję! Bardzo dziękujemy.
Fantastyczny, klimatyczny, bajkowy wieczór. Magda w wyśmienitej formie a pianino... Tego trzeba słuchać bo nie da się opisać. Polecam 👍
Cudowny koncert, świetna atmosfera i miejsce przyjazne takim wydarzeniom
Koncert cudowny. Odpłynełam...mógłby trwac cala.noc.
Wzruszające. Rozkosz dla uszu i serca.
Występ pani Magdy super, a pan Bogdan chyba jeszcze lepszy

Polecane z kategorii koncert