koncert

Maja Laura i Niewolnicy Saturna

koncert

Maja Laura i Niewolnicy Saturna

Maja Laura i Niewolnicy Saturna - Bilety na koncert

Maja Laura to krwawa szczerość i doświadczenie białego światła. Pianistyczna ulotność, elektroniczna brzydota, perkusyjny brud i głos duszy. Celebracja dysharmonii, pochwała mocy i delikatności. Oszczędność i szaleństwo jednocześnie.

Na początku 2022 roku album Bardo Mai Laury, będący zapisem drogi przez ciemność, ujrzy wreszcie światło dzienne. „Bardo” to z sanskrytu „stan pośredni”, kojarzony ze śmiercią i narodzinami. Choć ta nazwa wybrana została 10 lat przed rozpoczęciem nagrań i wtedy miała wymiar jedynie symboliczny, w momencie ich zakończenia przyszła prawdziwa śmierć. Rozerwała serce, ale też coś zostawiła. To usłyszycie.

Maja Laura Jaryczewska – pianino, syntezatory, głos
Maciej Cieślak – perkusja, orkiestra, szmery
Marek Hajduk – wizualizacje

Niewolnicy Saturna to freerockowa jazda z podwójną nietrzymanką, spleciona moc inwencji perkusji, basu i elektroniki, nie wspominając o przetworzonych elektronicznie wokalach. Psychodynamiczna spirala elektroprzemocy generuje się sama podczas koncertu w jedyny i niepowtarzalny splot. Tak też powstaja ich płyty: wciśnij przycisk nagrywania i daj z siebie wszystko.

Robert Derlatka – bas, głos i nie tylko
Maciej Cieślak – perkusja, głos i nie tylko

Miss X – generatory hałasu, głos i nie tylko

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Maja Laura i Niewolnicy Saturna

świetny wieczór, dość eksperymantalnie .. nieoczekiwany występ flecistki dziękuję !
llu 12.12.2021 12:49
Rewelacyjny koncert! Piosenki z nadchodzącego albumu Mai są niesamowite, a improwizowane numery Niewolników Saturna wysyłają słuchaczy w kosmos. Oby wracali do Krakowa jak najczęściej!

Polecane z kategorii koncert