koncert

Maleo Reggae Rockers

koncert

Maleo Reggae Rockers

Maleo Reggae Rockers - Bilety na koncert

Zespół MRR wychodzi na najbardziej zapracowaną ekipę w Polsce. Jest to już piąta płyta zespołu Maleo Reggae Rockers w ciągu ostatnich 2 lat, a siódma samego Darka Malejonka. Eksperymenty muzyczne z projektami Panny Wyklęte pozwoliło ekipie Maleo na wielki skok w każdej dziedzinie produkcji, od kompozycji, aranżacji i wykonania, na doskonałym brzmieniu kończąc.
Maleo Reggae Rockers wracają do korzeni reggae kontynuując misje Boba Marleya w niesieniu światu przesłania miłości, pokoju i wolności poprzez dźwięki i słowa.
Muzycy dumnie ogłosili, że udało im się przebić barierę brzmienia, która oddzielała polskie produkcje reggae od tych światowych.
Płyta jest doskonale wyprodukowana bez nadmiaru dźwięków ale spójna i melodyjna, dobrze zaśpiewana. Całość nagrana jest na 'setkę' z użyciem analogowego sprzętu co pozwoliło uzyskać szerokie ciepłe brzmienie. Teksty, jak zwykle u Maleo są zaangażowane, dodatkowo poszerzone o paletę innych środków wyrazu dzięki obecności autorów: Jakuba Podolskiego (Cuba De Zoo), Pawła 'Kelnera'
Rozwadowskiego i Marceliny.
Krążek zatytułowany jest: "Wake Up". I wszystko wskazuje na to, że dużo pozytywnych wibracji, reggae?owego pulsu i harmonii w wokalach nie pozwoli Wam spać w ten jesienno-zimowy czas.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Maleo Reggae Rockers

Bardzo dobre nagłosnienie, mila atmosfera. Jak zawsze wspanialy wystep Maleo
wszystko w najlepszym porzadku.
Fantastyczny występ, cudowna atmosfera na koncercie, wspaniała nowa płyta zespołu

Polecane z kategorii koncert