spektakl

"Pomimo wszystko..." - Gala Taneczna Studio Tańca VIVERO'2021

spektakl

"Pomimo wszystko..." - Gala Taneczna Studio Tańca VIVERO'2021

"Pomimo wszystko..." - Gala Taneczna Studio Tańca VIVERO'2021 - Bilety na spektakl teatralny

Gala Taneczna Studia Tańca VIVERO podsumowująca sezon artystyczny 2020/2021. Na scenie zaprezentują się wszyscy uczestnicy zajęć Studia Tańca VIVERO – od najmłodszych do najstarszych, od początkujących do najbardziej zaawansowanych i utytułowanych.
Tegoroczna Gala będzie radosnym świętem tancerzy, instruktorów i pracowników TZR – zwieńczeniem najtrudniejszego sezonu artystycznego w historii Vivero i wielka nagrodą dla tych wszystkich, którzy pokonali piętrzące się przeciwności losu, nie zrezygnowali z treningów pomimo trudnych warunków i niepewnej przyszłości i dotrwali do końca sezonu.
Gala odbędzie się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, oznacza to, że będzie dostępne jedynie 50% miejsc.
Dla tych, którym nie uda się kupić biletów mamy jednak dobrą informację: Cała Gala będzie transmitowana NA ŻYWO na Youtube, na kanale Teatru Ziemi Rybnickiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Pomimo wszystko..." - Gala Taneczna Studio Tańca VIVERO'2021

Rewelacyjna gala, super tancerze !!!
Warto zobaczyć występ na którym uzdolnione osoby tanecznie pokazują owoc całorocznej, albo wieloletniej pracy. Dla każdego coś dobrego, różnorakie układy taneczne, dobra zabawa. Polecam:)
Super występy, brawo dla zespołów Vivero i trenerów !!!!
Rewelacyjny występ.
Jak zwykle dzieciaki dały z siebie 300% żeby pokazać się z najlepszej strony. Gratulacje!
Dobrze zorganizowana impreza, występy artystyczne dobrze przygotowane. Brakuje poczęstunku wraz z napojami dla występujących dzieci. Czas trwania imprezy powinnien byc zdecydowanie krótszy max 2 h. Ogolna ocena pozytywna.
Super !!!

Polecane z kategorii spektakl