koncert Marcin Sójka

Marcin Sójka - Kilka Prawd

koncert Marcin Sójka

Marcin Sójka - Kilka Prawd

Marcin Sójka - Kilka Prawd - Bilety na koncert

Debiutancki album Marcina Sójki, zwycięzcy 9 edycji The Voice of Poland i zdobywcy „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu 2019 nosi tytuł „Kilka prawd” i można go śmiało uznać za życiowe credo Artysty. Wokalista dał się poznać szerszej publiczności jako równy gość o stabilnej osobowości, obdarzony niezwykłym darem – głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli. Kto śledzi poczynania Marcina
i dobrze zna jego pierwsze single – „Zaskakuj mnie” , „Dalej” i „Lepiej”, ten wie, że Sójka choć sam jest samoukiem hołduje starej dobrej szkole muzycznej stawiając przede wszystkim na melodię i harmonię.
Przywiązuje też wagę do każdego słowa. Dlatego jego debiutanckiej płyty słucha się z zapartym tchem, jak opowieści dobrego kumpla o życiu. Muzyk z jednej strony rozlicza się sam ze sobą, z drugiej ten album można potraktować jak rozmowę z kimś, komu o życiu można powiedzieć każdą prawdę! O miłości, samotności, strachu, pokonywaniu słabości... i zawsze pointa tego dialogu będzie pozytywna! W dodatku wszystko to wybrzmiewa w doskonałej oprawie muzycznej od dobrze znanych ww. singli, przez niezwykle emocjonalnie zinterpretowaną przez Marcina balladę „Płyń”, czy silne głosem wokalisty „Z każdym nowym dniem” po rytmiczny „Deszcz” o wzburzonych stanach świadomości, po których każdy z nas dryfuje niemalże codziennie, czy zaśpiewane z humorem „Posłuchaj”. Album zamyka podsumowujący utwór „Na koniec”, który na pewno świetnie sprawdzi się na koncertach artysty, ale nie dajcie się zwieść… ten krążek, to dopiero początek zapowiadający prawdziwą i przyjacielską relację z Marcinem na długie lata, na co dzień i na wszystkie ważne momenty w Waszym życiu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Marcin Sójka - Kilka Prawd

Fantastyczny koncert, świetny wykonawca, operatorzy dźwięku i światła tworzyli niesamowitą atmosferę. Jestem zachwycona!
Było przecudownie, lepiej niż się tego spodziewałam!
Oby wiecej takich klimatycznych koncertow. Swietna atmosfera.
Pan Marcin Sójka w świetnej formie, na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Nadobny głos, do tego świetny kontakt z publicznością. Życzę sobie jak najwięcej takich koncertów.
Doskonały koncert, świetny kontakt artysty z publicznością
Mega fajnie,świetny wokalista,ma cudowny kontakt z publicznością
Bardzo dobre teksty i świetna muzyka. Kupiłam płytę.
Super koncert. Bardzo miło spędziliśmy ten wieczór.
Było bardzo sympatycznie i muzycznie. Widać, że Marcin czuł się jak u siebie 😊
Marcin jak już coś robi to na wysokim poziomie. Niesamowity głos..fantastyczne brzmienie..duży dystans oraz ogromne poczucie humoru Marcina dopełniło całość koncertu. Serdecznie polecam. Po raz kolejny Klasa!! Brawo..czekam na kolejny koncert

Polecane z kategorii koncert