koncert

Marcin Wyrostek & Coloriage

koncert

Marcin Wyrostek & Coloriage

Marcin Wyrostek & Coloriage - Bilety na koncert

Nowy projekt fenomenalnego akordeonisty Marcina Wyrostka - doskonałego muzyka i wykładowcy Akademii Muzycznej, znanego i rozpoznawalnego dzięki zwycięstwu w programie. Mam Talent. To dzięki niemu cała Polska pokochała piękne brzmienie akordeonu.

„Coloriage“ po francusku oznacza „kolorować, malować”... i taka właśnie jest muzyka zespołu Marcina - pełna emocji, brawurowa, wielobarwna. Muzycy opracowali kompozycje klasyczne i standardy jazzowe. Inspiracją była dla nich także muzyka ludowa. Płyta zabiera słuchacza w muzyczną podróż po wielu rejonach świata, w tym bałkańskich, cygańskich, latynoamerykańskich... Oprócz znanych utworów takich jak „Libertango” czy „Besame Mucho” na płycie znalazły się również autorskie kompozycje Coloriage. Do jednego z utworów Jovano, Jovanke muzycy zaprosili Kayah.

Poprzednia płyta Marcina Wyrostka „Magia del Tango” pokryła się potrójną platyną.

Członkowie Coloriage współpracują ze sobą już od ponad 6 lat. Zespół był w tym czasie wielokrotnie zapraszany na międzynarodowe festiwale muzyczne na całym świecie. Ich muzyka łamie wszelkie bariery czasowe, językowe i geograficzne - trafia do serc ludzi na całym świecie.

"Sięgamy do najsławniejszym tematów klasycznych, jazzowych i folkowych ubierając je w nasze muzyczne pomysły aranżacyjne. Punktem centralnym naszych opracowań jest improwizacja - magia tworzenia, która powstaje dzięki interakcji pomiędzy nami, a przede wszystkim pomiędzy nami a publicznością. Wtedy powstaje to coś :) Inspiruje nas jazz, folk, klasyka, hip-hop ... Nasza muzyka jest niezwykle dynamiczna i ekspresyjna, a zarazem delikatna i klimatyczna. Podejmujemy wiele wyzwań muzycznych: koncerty z Kayah, Bobbym McFerrinem, orkiestrami smyczkowymi... Staramy się zmierzyć ze światowymi standardami wprowadzając w nie nowego, naszego ducha."

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Marcin Wyrostek & Coloriage

CUDA, CUDA, CUDA !!! ON MA TALENT I TO NIE MEGA CZY GIGA, ALE YOTA I TO DO POTĘGI YOTA. I BĘDZIEMY GŁOSOWAĆ NA KRZYSZTOFA NOWAKOWSKIEGO.
Mistrzostwo, ogromna przyjemność słuchania i odczuwania :D
Jestem zachwycona. Wnuczka wniebowzięta. Poziom artystyczny na bardzo wysokim poziomie. Urok i wdzięk osobisty p.Marcina chwyta za serce. Na koncert powinni wybrać się wszyscy, którzy kochają dobrą muzykę na akordeonie. Od dzisiaj jestem 100% fanką p.Marcina Wyrostka i jego całego zespołu. Gorąco polecam pójście na koncert nie zdecydowanym.

Polecane z kategorii koncert