koncert

Marek Dyjak

koncert

Marek Dyjak

Marek Dyjak - Bilety na koncert

Marek Dyjak urodził się 18 kwietnia 1975 roku. Skończył zawodówkę i zdobył papiery hydraulika. Wystarczyło kilka rzeczy, by życie było pełne i szczęśliwe - robotnicze życie, żona robotnicza, robotnicza klitka w bloku. Zwykłe, proste życie, bez dłubania w niuansach duszy i serca. Chciał więcej...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Marek Dyjak

Koncerty Pana Marka to zawsze uczta dla zmysłów. Jak zawsze zachwycona.
Miejsce - sala nieco siermiężna, ostatnie rzędy bardzo ciasne, bardzo brakowało mi choćby automatu z kawą lub wodą - specjalnie przyjechałam na ten koncert z daleka. Artysta - wynagradza wszystko. Ogromny szacunek za zagranie koncertu mimo kłopotów ze zdrowiem. Mistrzu - nie gniewaj się - byłeś genialny, ale tym razem to dźwięki trąbki wywołały łzy. Dziekuję za piękno i wzruszenie.
Koncert udany. Dużo improwizacji muzycznych. Po koncercie Pan Marek podpisywał płyty i książki. Dobry kontakt z artysta.
Wspaniały koncert w kameralnej atmosferze.
Dyjak jest fantastyczny, chociaż nie wesoły. Ale można go słuchać i słuchać. Lekki niedosyt pozostawił, dlatego też już czekam na kolejny koncert !
Wspaniały wieczór na organy (akordeon), trąbkę I wyjątkowy głos.
Nagłośnienie koncertu było kiepskie lub sala ma złą akustyke. Pan Dyjak ma świetne warunki wokalne, dobry repertuar, ale musi troszkę popracować nad dykcją, bo tekst jest bardzo ważny w jego piosenkach. I jeszcze jedno -brak kontaktu z publicznością. Szołmenem to pan nie jest.
Występ i głos b. ciekawy! Myślę, że powinien zawodowo śpiewać Wysockiego... Fatalna reżyserka muzyczna - mikrofon za blisko i w efekcie rezonans/skrzypy, więc b. trudno było zrozumieć słowa (nie tylko moje spostrzeżenie!)...
Artysta jest ciekawą osobowością, i warto było usłyszeć. Mega głośne śpiewanie nie do końca mi pasuje. Słowa piosenek są nie do ogarnięcia. Do tego kiepska akustyka na sali!.
Jeden z lepszych koncertów na których byłam. Pan Dyjak oddał się bez reszty. Doświadczenie nie do opisania.
Świetny występ! Interpretacja i głos Pana Marka Dyjaka inspirujące. Instrumentaliści czyli Jerzy Małek i Marek Tarnowski świetni. Cała trójka zasługuje na wielkie brawa. Pozdrawiam!
Wspaniały koncert. Na żywo Pan Marek bardzo mocno i wyraziście. Niezapomniane wrażenia.
Piękny koncert.
Bardzo dobry koncert. Świetne wykonanie utworów. Dodatkowo dźwięki muzyczne super.Duże przeżyciea
to był jeden z lepszych koncertów Marka Dyjaka, na którym byłam (a chodzę regularnie), oprócz technicznej strony - coraz lepsze nagłośnienie koncertu, to skład muzyków prima sort;-), zacznę od mojego ulubieńca Dr Trąbki;-), potem Marek Wirtuoz klawiszy, czyli podstawowy skład, do którego dołączył kontrabas i perkusja, chłopaki się świetnie rozumieli muzycznie, miło było patrzeć i słuchać jak sobie dżemują PS: no i po raz pierwszy Marek Dyjak zaprezentował swoje poczucie humoru, warto było na to czekać;-)
Lubię i cenię tego artystę dlatego zawsze z przyjemnością uczestniczę w jego koncertach.
Jak zawsze zamyślony i emocjonalny
Kuźnia Kulturalna to super miejsce, a artysta Marek Dyjak , którego utwory znam dobrych kilkanaście lat kiedy jeszcze grał w Józefowie koło Biłgoraja na festiwalach piosenki ekologicznej EKO jest po prostu wspaniały :) napewno jeszcze zawitam na jego koncerty:). Polecam starszym i młodszym.
Sam koncert fantastyczny. Niestety troche ciasno ale to specyfika miejsca. To co jest absolutnie na minus to system sprzedaży bilitów: na stronie wybieramy sobie bilety z planu sali. Super! Tylko niestety układ rzeczywisty jest zupełnie inny. Kupiłem 2 bilety koło siebie ale siedzielismy z żoną w różnych rzędach bo ktoś miał inną koncepcję ustawienia krzeseł. Jest to niepoważne.
koncert był świetny. Najlepszy koncert Dyjaka na którym byłam a byłam juz na 7 koncertach
Rewelacyjny koncert. W repertuarze piosenki nie tylko z ostatniej płyty, wręcz więcej z "Mojego Fado" niż z :Gintrowskiego" ale ich wykonanie było świetne, brzmiały znacznie lepiej, głębiej niż na płycie. Zarówno Pan Marek Dyjak, jak i instrumentaliści w wyśmienitej formie, świetna atmosfera, jeden z lepszych koncertów na jakich byłem w ostatnich latach.
Niestety, doceniając talent Marka Dyjaka, tytuł koncertu wprowadzał w błąd. Nie był to, wbrew nazwie, koncert Dyjak - Gintrowski, a koncert Marka Dyjaka, podczas, którego wykonano tylko kilka piosenek Przemysława Gintrowskiego, jak powiedział na wstępie artysta, "Gintrowski będzie w ilościach śladowych" i niestety miał rację. Nastawiłem, się na sentymentalną podróż do lat mojej młodości (wychowałem się na tekstach Kaczmarskiego i Gintrowskiego. Pozostało uczucie niedosytu, tym bardziej, że piosenki Gintrowskiego wykonane podczas koncertu "A my nie chcemy uciekać stąd", Autoportret Witkacego", czy "Gdy tak siedzimy" (podano tytuł "Bimber") były wykonane genialnie. Szkoda, że tak mało. :(
Marek Dyjak, jak zwykle wspaniały, prawdziwy, szczery i poruszający do głębi. Za to miejsce na koncert fatalne.
Polecam
Jak zawsze znakomity !
Po pierwsze. Sala nie przygotowana. Wiadomo ile sprzedano biletów myślę, że max 100. Sala kameralna, wiadomo było po repertuarze artysty, że nikt tańczył i skakał nie będzie. Powinny być ustawione stoliki, krzesła pufy żeby każdy mógł siąść a nie proszenie się o krzesło i przeciskanie gdzie kto usiądzie. Zero organizacji ze strony klubu tzn. żadnego prowadzącego ,żadnej osoby , która chociaż zapowiedziałaby gwiazdę wieczoru, poinformowała o przebiegu wydarzenia, gdzie co i jak. Podobno było after party ? A na pewno przydałaby się taka osoba chociażby po to aby uciszyć głośno zachowujących się kilka osób z tyłu , które zepsuły ten wieczór nie tylko przybyłym gościom ale również na końcu samemu Panu Markowi. Na pewno nie do publiki należy pilnowanie osób na sali i dbanie o całe wydarzenie. Wstyd nie tylko dla klubu ale całej naszej społeczności. I mają rację inni artyści że do nas nie przyjeżdżają. Po co? Co się tyczy samego występu to poprawnie aczkolwiek zawiedziony byłem że nie zostało wykonanych więcej piosenek z nowej płyty a tak koncert był reklamowany. No i chyba sam Pan Marek nie był w dobrej formie. Do poprawy przede wszystkim organizacja.
Szymon 01.04.2019 15:16
Niezwykły koncert tylko za krótki troszkę, polecam wrażliwcą, ciarki są
radi 01.04.2019 12:25
Koncert był rewelacyjny
super
Marek Dyjak i towarzyszący mu muzycy to czysty artystyczny fenomen, charyzma i autentyczność. Emocjonalno-duchwo-zmysłowa uczta.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert